Početna
 

Registar dužnosnika

Sadržaj registra u formatu prilagođenom za ponovnu uporabu možete preuzeti ovdje.

Prikazano 1 - 50 od 50
Ime i prezime Dužnost Naziv pravne osobe Datum početka obnašanja dužnosti Datum kraja obnašanja dužnosti Dužnost aktivna
Tome Antičić Državni tajnik Ministarstvo znanosti i obrazovanja 27.07.2017. 27.07.2017. Da
Mario Antonić Državni tajnik Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta 17.11.2016. 17.11.2016. Da
Nevenka Benić Državni tajnik Ministarstvo hrvatskih branitelja 17.11.2016. 17.11.2016. Da
Tomislav Boban Državni tajnik Ministarstvo državne imovine 17.11.2016. 17.11.2016. Da
Nikolina Brnjac Državni tajnik Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture 15.03.2017. 15.03.2017. Da
Ivan Bubić Državni tajnik središnjeg državnog ureda Središnji državni ured za središnju javnu nabavu 01.01.2017. 01.01.2017. Da
Majda Burić Državni tajnik Ministarstvo rada i mirovinskog sustava 29.06.2017. 29.06.2017. Da
Zdravka Bušić Državni tajnik Ministarstvo vanjskih i europskih poslova 17.11.2016. 17.11.2016. Da
Tomislav Dulibić Državni tajnik Ministarstvo zdravstva 17.11.2016. 17.11.2016. Da
Tonči Glavina Državni tajnik Ministarstvo turizma 27.07.2017. 27.07.2017. Da
Matko Glunčić Državni tajnik Ministarstvo znanosti i obrazovanja 24.11.2016. 24.11.2016. Da
Terezija Gras Državni tajnik Ministarstvo unutarnjih poslova 09.09.2017. 09.09.2017. Da
Bernard Gršić Državni tajnik središnjeg državnog ureda Središnji državni ured za razvoj digitalnog društva 28.04.2017. 28.04.2017. Da
Katarina Ivanković Knežević Državni tajnik Ministarstvo rada i mirovinskog sustava 17.11.2016. 17.11.2016. Da
Tomislav Ivić Državni tajnik Ministarstvo obrane 17.11.2016. 17.11.2016. Da
Zdravko Jakop Državni tajnik Ministarstvo obrane 24.11.2016. 24.11.2016. Da
Žarko Katić Državni tajnik Ministarstvo unutarnjih poslova 14.06.2017. 14.06.2017. Da
Krunoslav Katičić Državni tajnik Ministarstvo državne imovine 17.11.2016. 17.11.2016. Da
Nikolina Klaić Državni tajnik Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije 01.01.2017. 01.01.2017. Da
Robert Kopal Državni tajnik Ministarstvo unutarnjih poslova 28.04.2017. 28.04.2017. Da
Janica Kostelić Državni tajnik središnjeg državnog ureda Središnji državni ured za šport 10.11.2016. 10.11.2016. Da
Željko Kraljičak Državni tajnik Ministarstvo poljoprivrede 27.07.2017. 27.07.2017. Da
Dunja Magaš Državni tajnik Ministarstvo graditeljstva i prostornog uređenja 26.11.2016. 26.11.2016. Da
Tugomir Majdak Državni tajnik Ministarstvo poljoprivrede 17.11.2016. 17.11.2016. Da
Maja Markovčić Kostelac Državni tajnik Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture 18.11.2016. 18.11.2016. Da
Juro Martinović Državni tajnik Ministarstvo pravosuđa 21.06.2017. 21.06.2017. Da
Frano Matušić Državni tajnik Ministarstvo turizma 17.11.2016. 17.11.2016. Da
Nikola Mažar Državni tajnik središnjeg državnog ureda Središnji državni ured za obnovu i stambeno zbrinjavanje 24.11.2016. 24.11.2016. Da
Margareta Mađerić Državni tajnik Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku 22.12.2016. 22.12.2016. Da
Danijel Meštrić Državni tajnik Ministarstvo graditeljstva i prostornog uređenja 06.07.2017. 06.07.2017. Da
Andreja Metelko-Zgombić Državni tajnik Ministarstvo vanjskih i europskih poslova 01.12.2017. 01.12.2017. Da
Tomislav Mihotić Državni tajnik Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture 24.11.2016. 24.11.2016. Da
Zvonko Milas Državni tajnik središnjeg državnog ureda Središnji državni ured za Hrvate izvan Republike Hrvatske 17.11.2016. 17.11.2016. Da
Ivo Milatić Državni tajnik Ministarstvo zaštite okoliša i energetike 29.06.2017. 29.06.2017. Da
Krešimir Partl Državni tajnik Ministarstvo kulture 29.11.2016. 29.11.2016. Da
Željko Plazonić Državni tajnik Ministarstvo zdravstva 17.11.2016. 17.11.2016. Da
Marija Pletikosa Državni tajnik Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku 17.11.2016. 17.11.2016. Da
Ivica Poljičak Državni tajnik Ministarstvo kulture 05.12.2016. 05.12.2016. Da
Katica Prpić Državni tajnik Ministarstvo uprave 21.06.2017. 21.06.2017. Da
Branka Ramljak Državni tajnik Ministarstvo znanosti i obrazovanja 13.07.2017. 13.07.2017. Da
Josipa Rimac Državni tajnik Ministarstvo uprave 14.09.2017. 14.09.2017. Da
Josip Salapić Državni tajnik Ministarstvo pravosuđa 14.06.2017. 14.06.2017. Da
Mario Šiljeg Državni tajnik Ministarstvo zaštite okoliša i energetike 14.12.2016. 14.12.2016. Da
Kristian Turkalj Državni tajnik Ministarstvo pravosuđa 01.03.2017. 01.03.2017. Da
Željko Uhlir Državni tajnik Ministarstvo graditeljstva i prostornog uređenja 21.06.2017. 21.06.2017. Da
Marija Vučković Državni tajnik Ministarstvo poljoprivrede 24.11.2016. 24.11.2016. Da
Ivan Vukić Državni tajnik Ministarstvo hrvatskih branitelja 17.11.2016. 17.11.2016. Da
Zdravko Zrinušić Državni tajnik Ministarstvo financija 01.06.2018. 01.06.2018. Da
Velimir Žunac Državni tajnik Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije 01.01.2017. 01.01.2017. Da
Spomenka Đurić Državni tajnik Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije 24.11.2016. 24.11.2016. Da