Početna
 

Frano Matušić

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Državni tajnik Ministarstvo vanjskih i europskih poslova 24.09.2020.
Državni tajnik Ministarstvo turizma
17.11.2016. do 24.09.2020.
Zastupnik Hrvatski sabor
22.12.2011. do 28.12.2015.

Izvješće o imovinskom stanju