Početna
 

Ministarstvo prostornog uređenja, graditeljstva i državne imovine

Tip pravne osobe: 
Institucija

Dužnosnici

Dužnost Ime i prezime Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
ravnatelj uprave Danijel Meštrić 11.03.2021.
Glavni tajnik Damir Kaufman 04.03.2021.
ravnatelj zavoda Bojan Linardić 11.02.2021.
ravnatelj uprave Katica Prpić 01.03.2021.
ravnatelj uprave Leon Žulj 11.02.2021.
ravnatelj uprave Ivana Pintar 11.02.2021.
ravnatelj uprave Milan Rezo 11.02.2021.
ravnatelj uprave Danijel Žamboki 11.02.2021.
Pomoćnik ministra Maja-Marija Nahod
23.07.2020. do 11.02.2021.
Pomoćnik ministra Ivana Pintar
23.07.2020. do 11.02.2021.
Pomoćnik ministra Leon Žulj
23.07.2020. do 11.02.2021.
Pomoćnik ministra Milan Rezo
23.07.2020. do 11.02.2021.
Pomoćnik ministra Sanja Šaban
23.07.2020. do 11.02.2021.
Pomoćnik ministra Danijel Žamboki
23.07.2020. do 11.02.2021.
Državni tajnik Željko Uhlir 24.09.2020.
Državni tajnik Sanja Bošnjak 24.09.2020.
Državni tajnik Dunja Magaš 24.09.2020.
Ministar Darko Horvat 23.07.2020.