Početna
 

Ministarstvo poljoprivrede

Tip pravne osobe: 
Institucija

Dužnosnici

Dužnost Ime i prezime Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Ministar Marija Vučković 23.07.2020.
Državni tajnik Zdravko Tušek 05.12.2019.
Ministar Marija Vučković
19.07.2019. do 22.07.2020.
Pomoćnik ministra Tatjana Karačić 18.04.2019.
Pomoćnik ministra Zdravko Tušek
04.04.2019. do 05.12.2019.
Pomoćnik ministra Zdravko Barać 04.04.2019.
Glavni tajnik Renata Lozo 31.10.2018.
Pomoćnik ministra Milan Tankosić 31.10.2018.
Pomoćnik ministra Renata Ojurović 31.10.2018.
Pomoćnik ministra Milan Tankosić 31.10.2018.
Pomoćnik ministra Damir Tuđan
12.04.2018. do 04.04.2019.
Pomoćnik ministra Nikša Tkalec
14.09.2017. do 20.02.2020.
Državni tajnik Željko Kraljičak 27.07.2017.
Državni tajnik Ružica Vukovac
13.04.2017. do 28.04.2017.
Pomoćnik ministra Ivica Francetić
19.01.2017. do 31.10.2018.
Glavni tajnik Ivana Vojta Radić
29.12.2016. do 19.07.2018.
Pomoćnik ministra Krešimir Ivančić
14.12.2016. do 01.08.2019.
Pomoćnik ministra Damir Agičić
01.12.2016. do 08.03.2018.
Pomoćnik ministra Ante Mišura 01.12.2016.
Pomoćnik ministra Jelena Đugum 05.12.2016.
Državni tajnik Marija Vučković
24.11.2016. do 18.07.2019.
Državni tajnik Tugomir Majdak 17.11.2016.
Ministar Tomislav Tolušić
19.10.2016. do 19.07.2019.
Zamjenik ministra Tugomir Majdak
16.03.2016. do 17.11.2016.
Pomoćnik ministra Zdravko Barać
04.03.2016. do 04.12.2016.
Pomoćnik ministra Ivica Francetić
04.03.2016. do 19.01.2017.
Pomoćnik ministra Krunoslav Karalić 04.03.2016.
Pomoćnik ministra Ante Mišura
11.02.2016. do 01.12.2016.
Pomoćnik ministra Elizabeta Kos
12.02.2016. do 08.12.2016.
Pomoćnik ministra Ante Mišura
05.06.2014. do 11.02.2016.