Početna
 

Žarko Katić

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Državni tajnik Ministarstvo unutarnjih poslova 24.09.2020.
Državni tajnik Ministarstvo unutarnjih poslova
14.06.2017. do 24.09.2020.
Zamjenik ministra Ministarstvo uprave
18.05.2016. do 17.11.2016.

Izvješće o imovinskom stanju