Početna
 

Ministarstvo znanosti i obrazovanja

Tip pravne osobe: 
Institucija

Dužnosnici

Dužnost Ime i prezime Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Glavni tajnik Goran Kolarić 07.01.2021.
Državni tajnik Tomislav Paljak 01.10.2020.
Državni tajnik Stipe Mamić 24.09.2020.
Državni tajnik Ivana Franić
24.09.2020. do 04.03.2021.
Ministar Radovan Fuchs 23.07.2020.
Državni tajnik Ivana Franić
06.02.2020. do 24.09.2020.
Državni tajnik Tome Antičić
27.07.2017. do 24.07.2020.
Pomoćnik ministra Lidija Kralj
27.07.2017. do 24.07.2020.
Državni tajnik Branka Ramljak
13.07.2017. do 24.07.2020.
Ministar Blaženka Divjak
09.06.2017. do 22.07.2020.
Pomoćnik ministra Ivana Franić
27.04.2017. do 06.02.2020.
Glavni tajnik Goran Kolarić
08.12.2016. do 08.12.2020.
Državni tajnik Hrvoje Šlezak
24.11.2016. do 17.04.2018.
Pomoćnik ministra Momir Karin 04.03.2016.
Zamjenik ministra Hrvoje Šlezak
25.02.2016. do 24.11.2016.
Pomoćnik ministra Stipe Mamić
17.02.2016. do 24.09.2020.
Ministar Željko Jovanović
23.12.2011. do 11.06.2014.
Pomoćnik ministra Sabina Glasovac
04.07.2013. do 08.05.2015.