Početna
 

Ministarstvo vanjskih i europskih poslova

Tip pravne osobe: 
Institucija

Dužnosnici

Dužnost Ime i prezime Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
ravnatelj uprave Mato Škrabalo 11.02.2021.
ravnatelj uprave Damir Božić 11.02.2021.
ravnatelj uprave Petar Mihatov 11.02.2021.
ravnatelj uprave Ivana Živković 11.02.2021.
ravnatelj uprave Gordana Vidović Mesarek 11.02.2021.
ravnatelj uprave Stribor Kikerec 11.02.2021.
ravnatelj uprave Vinko Ljubičić 11.02.2021.
ravnatelj uprave Zrinka Ujević 11.02.2021.
Državni tajnik Zdenko Lucić 24.09.2020.
Državni tajnik Frano Matušić 24.09.2020.
Državni tajnik Andreja Metelko-Zgombić 24.09.2020.
Ministar Gordan Grlić - Radman 23.07.2020.
Državni tajnik Nikolina Brnjac
18.07.2019. do 22.07.2020.
Ministar Gordan Grlić - Radman
19.07.2019. do 22.07.2020.
Pomoćnik ministra Gordana Vidović Mesarek
07.01.2019. do 11.02.2021.
Pomoćnik ministra Stribor Kikerec
15.10.2018. do 11.02.2021.
Pomoćnik ministra Vinko Ljubičić
27.09.2018. do 11.02.2021.
Pomoćnik ministra Ivana Živković
27.09.2018. do 11.02.2021.
Državni tajnik Andreja Metelko-Zgombić
01.12.2017. do 24.09.2020.
Državni tajnik Zdravka Bušić
17.11.2016. do 21.07.2020.
Ministar Davor Ivo Stier
19.10.2016. do 19.06.2017.
Pomoćnik ministra Zrinka Ujević
04.05.2016. do 11.02.2021.
Zamjenik ministra Zdravka Bušić
07.03.2016. do 17.11.2016.
Pomoćnik ministra Andreja Metelko-Zgombić
01.01.2012. do 04.05.2016.