Početna
 

Ministarstvo zdravstva

Tip pravne osobe: 
Institucija

Dužnosnici

Dužnost Ime i prezime Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
ravnatelj uprave Tanja Bedovec 11.02.2021.
ravnatelj uprave Jasminka Hlupić 11.02.2021.
ravnatelj uprave Danica Kramarić 11.02.2021.
ravnatelj uprave Gordan Žanić 11.02.2021.
Državni tajnik Željko Plazonić 24.09.2020.
Državni tajnik Tomislav Dulibić 24.09.2020.
Državni tajnik Silvio Bašić 24.09.2020.
Ministar Vili Beroš 23.07.2020.
Ministar Vili Beroš
31.01.2020. do 22.07.2020.
Pomoćnik ministra Mate Car
05.06.2018. do 30.09.2020.
Pomoćnik ministra Gordan Žanić
24.01.2018. do 11.02.2021.
Pomoćnik ministra Vili Beroš
24.01.2018. do 31.01.2020.
Glavni tajnik Velibor Drakulić 14.06.2017.
Državni tajnik Željko Plazonić
17.11.2016. do 24.09.2020.
Državni tajnik Tomislav Dulibić
17.11.2016. do 24.09.2020.
Ministar Milan Kujundžić
19.10.2016. do 28.01.2020.
Pomoćnik ministra Vera Katalinić-Janković
17.02.2016. do 11.02.2021.
Pomoćnik ministra Denis Kovačić
11.02.2016. do 15.03.2018.
Pomoćnik ministra Ružica Palić Kramarić
17.02.2016. do 10.06.2020.