Početna
 

Ministarstvo obrane

Tip pravne osobe: 
Institucija

Dužnosnici

Dužnost Ime i prezime Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Pomoćnik ministra Ante Modrić 31.05.2018.
Glavni tajnik Petar Barać 13.04.2017.
Pomoćnik ministra Roman Mikulić 02.03.2017.
Pomoćnik ministra Petar Mihatov 01.02.2017.
Državni tajnik Zdravko Jakop 24.11.2016.
Državni tajnik Tomislav Ivić 17.11.2016.
Ministar Damir Krstičević 19.10.2016.
Zamjenik ministra Tomislav Ivić
25.02.2016. do 17.11.2016.
Pomoćnik ministra Zdravko Jakop
17.02.2016. do 24.11.2016.
Pomoćnik ministra Zoran Piličić
17.02.2016. do 31.08.2019.
Glavni tajnik Petar Barać
20.06.2012. do 13.04.2017.
Pomoćnik ministra Đurđa Hunjet
05.01.2015. do 30.05.2018.
Zamjenik ministra Višnja Tafra
01.01.2012. do 14.01.2016.