Početna
 

Željko Uhlir

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Državni tajnik Ministarstvo prostornog uređenja, graditeljstva i državne imovine 24.09.2020.
Državni tajnik Ministarstvo graditeljstva i prostornog uređenja
21.06.2017. do 24.09.2020.
Zamjenik ministra Ministarstvo graditeljstva i prostornog uređenja
14.03.2013. do 17.02.2016.

Izvješće o imovinskom stanju