Početna
 

Juro Martinović

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Državni tajnik Ministarstvo pravosuđa i uprave 24.09.2020.
Državni tajnik Ministarstvo pravosuđa
21.06.2017. do 24.09.2020.
Zastupnik Hrvatski sabor
28.12.2015. do 14.10.2016.

Izvješće o imovinskom stanju