Početna
 

Margareta Mađerić

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Državni tajnik Ministarstvo rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike 24.09.2020.
Državni tajnik Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku
22.12.2016. do 24.09.2020.
Zastupnik Hrvatski sabor
28.12.2015. do 14.10.2016.