Početna
 

Ministarstvo hrvatskih branitelja

Tip pravne osobe: 
Institucija

Dužnosnici

Dužnost Ime i prezime Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
ravnatelj uprave Dinko Tandara 01.03.2021.
ravnatelj uprave Mirela Buterin 11.02.2021.
ravnatelj uprave Ivona Paltrinieri 11.02.2021.
ravnatelj uprave Vladimir Bergman 11.02.2021.
Državni tajnik Darko Nekić 24.09.2020.
Državni tajnik Stjepan Sučić
24.09.2020. do 30.11.2020.
Ministar Tomo Medved 23.07.2020.
Glavni tajnik Ivica Akmadža 31.10.2019.
Pomoćnik ministra Dinko Tandara
05.01.2017. do 11.02.2021.
Pomoćnik ministra Nenad Križić
12.01.2017. do 01.01.2019.
Državni tajnik Nevenka Benić
17.11.2016. do 24.09.2020.
Državni tajnik Ivan Vukić
17.11.2016. do 24.09.2020.
Ministar Tomo Medved
19.10.2016. do 22.07.2020.
Pomoćnik ministra Nevenka Benić
24.03.2016. do 17.11.2016.
Pomoćnik ministra Stjepan Sučić
29.03.2016. do 24.09.2020.
Zamjenik ministra Ivan Vukić
29.03.2016. do 17.11.2016.
Ministar Tomo Medved
21.03.2016. do 19.10.2016.
Glavni tajnik Ines Milun
05.07.2012. do 05.01.2018.
Pomoćnik ministra Nevenka Benić
01.01.2012. do 23.03.2016.
Pomoćnik ministra Bojan Glavašević
01.02.2013. do 04.02.2016.
Zamjenik ministra Vesna Nađ
05.01.2012. do 23.03.2016.
Ministar Predrag Matić
23.12.2011. do 22.01.2016.