Početna
 

Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije

Tip pravne osobe: 
Institucija

Dužnosnici

Dužnost Ime i prezime Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Glavni tajnik Vedrana Stecca 11.03.2021.
ravnatelj uprave Sanja Slunjski 04.03.2021.
ravnatelj uprave Davor Huška 04.03.2021.
ravnatelj uprave Stella Arneri 04.03.2021.
ravnatelj uprave Katica Mišković 04.03.2021.
Državni tajnik Šime Erlić 24.09.2020.
Državni tajnik Velimir Žunac 24.09.2020.
Državni tajnik Spomenka Đurić 24.09.2020.
Ministar Nataša Tramišak 23.07.2020.
Ministar Marko Pavić
19.07.2019. do 21.07.2020.
Pomoćnik ministra Stella Arneri
23.01.2019. do 04.03.2021.
Pomoćnik ministra Mladen Pavić 13.09.2018.
Pomoćnik ministra Tajana Huzak 04.08.2017.
Pomoćnik ministra Katica Mišković
01.07.2017. do 04.03.2021.
Glavni tajnik Tina Markuš
27.01.2017. do 28.05.2020.
Pomoćnik ministra Kristina Bilić
19.01.2017. do 01.03.2021.
Državni tajnik Nikolina Klaić
01.01.2017. do 24.09.2020.
Državni tajnik Velimir Žunac
01.01.2017. do 24.09.2020.
Pomoćnik ministra Ana Odak
22.12.2016. do 16.11.2020.
Državni tajnik Spomenka Đurić
24.11.2016. do 24.09.2020.
Zamjenik ministra Sonja Čikotić
25.02.2016. do 24.11.2016.
Pomoćnik ministra Dragan Jelić
17.02.2016. do 11.12.2019.
Pomoćnik ministra Marija Vučković
24.02.2016. do 24.11.2016.
Pomoćnik ministra Davor Huška
17.02.2016. do 04.03.2021.
Ministar Tomislav Tolušić
22.01.2016. do 19.10.2016.
Ministar Branko Grčić
23.12.2011. do 22.02.2016.