Početna
 

Ministarstvo turizma i sporta

Tip pravne osobe: 
Institucija

Dužnosnici

Dužnost Ime i prezime Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Ministar Tonči Glavina 17.05.2024.
Državni tajnik Josip Pavić 19.12.2022.
Glavni tajnik Petra Anđelović 08.07.2021.
ravnatelj uprave Slavko Štefičar 11.02.2021.
ravnatelj uprave Natalija Havidić 11.02.2021.
ravnatelj uprave Krešimir Šamija 11.02.2021.
Ravnatelj uprave Monika Udovičić 11.02.2021.
ravnatelj uprave Robert Pende 11.02.2021.
Pomoćnik ministra Monika Udovičić
23.07.2020. do 11.02.2021.
Pomoćnik ministra Robert Pende
23.07.2020. do 11.02.2021.
Državni tajnik Tomislav Družak 24.09.2020.
Državni tajnik Tonči Glavina
24.09.2020. do 17.05.2024.
Ministar Nikolina Brnjac
23.07.2020. do 15.05.2024.