Početna
 

Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture

Tip pravne osobe: 
Institucija

Dužnosnici

Dužnost Ime i prezime Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Državni tajnik Alen Gospočić 24.09.2020.
Državni tajnik Tomislav Mihotić 24.09.2020.
Državni tajnik Josip Bilaver 24.09.2020.
Ministar Oleg Butković 23.07.2020.
Državni tajnik Josip Bilaver
18.07.2019. do 24.09.2020.
Pomoćnik ministra Duška Kunštek 27.06.2018.
Pomoćnik ministra Anđelko Petrinić
03.04.2017. do 01.11.2019.
Pomoćnik ministra Siniša Orlić 03.04.2017.
Državni tajnik Nikolina Brnjac
15.03.2017. do 18.07.2019.
Glavni tajnik Dražen Ivanušec 23.02.2017.
Pomoćnik ministra Josip Bilaver
05.01.2017. do 18.07.2019.
Državni tajnik Tomislav Mihotić
24.11.2016. do 24.09.2020.
Državni tajnik Maja Markovčić Kostelac
18.11.2016. do 01.01.2019.
Ministar Oleg Butković
19.10.2016. do 22.07.2020.
Pomoćnik ministra Alen Gospočić
17.02.2016. do 24.09.2020.
Pomoćnik ministra Mario Madunić 18.02.2016.