Početna
 

Ministarstvo unutarnjih poslova

Tip pravne osobe: 
Institucija

Dužnosnici

Dužnost Ime i prezime Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Državni tajnik Žarko Katić 24.09.2020.
Državni tajnik Irena Petrijevčanin Vuksanović 24.09.2020.
Državni tajnik Terezija Gras 24.09.2020.
Ministar Davor Božinović 23.07.2020.
Glavni tajnik Sanda Šimić Petrinjak 21.12.2017.
Državni tajnik Terezija Gras
09.09.2017. do 24.09.2020.
Pomoćnik ministra Cvjetko Obradović 07.09.2017.
Pomoćnik ministra Ante Delipetar 21.06.2017.
Državni tajnik Žarko Katić
14.06.2017. do 24.09.2020.
Ministar Davor Božinović
09.06.2017. do 22.07.2020.
Pomoćnik ministra Damir Trut 16.02.2017.
Državni tajnik Dario Hrebak
22.12.2016. do 08.06.2017.
Ministar Vlaho Orepić
19.10.2016. do 27.04.2017.
Ministar Vlaho Orepić
22.01.2016. do 19.10.2016.
Ministar Ranko Ostojić
23.12.2011. do 22.01.2016.