Početna
 

Josip Bilaver

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Državni tajnik Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture 18.07.2019.
Pomoćnik ministra Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture
05.01.2017. do 18.07.2019.
Zastupnik Hrvatski sabor
28.12.2015. do 14.10.2016.

Izvješće o imovinskom stanju