Početna
 

Ministarstvo financija

Tip pravne osobe: 
Institucija

Dužnosnici

Dužnost Ime i prezime Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Državni tajnik Stjepan Čuraj 24.09.2020.
Državni tajnik Stipe Župan 24.09.2020.
Državni tajnik Zdravko Zrinušić 24.09.2020.
Ministar Zdravko Marić 23.07.2020.
Državni tajnik Stipe Župan
27.12.2019. do 24.09.2020.
Državni tajnik Zdravko Zrinušić
01.06.2018. do 24.09.2020.
Glavni tajnik Zvonko Šakić 06.04.2017.
Pomoćnik ministra Stipe Župan
14.06.2017. do 27.12.2019.
Pomoćnik ministra Hrvoje Radovanić 14.06.2017.
Pomoćnik ministra Ante Matijević
20.01.2017. do 23.06.2019.
Državni tajnik Željko Tufekčić
22.11.2016. do 31.05.2018.
Ministar Zdravko Marić
19.10.2016. do 22.07.2020.
Pomoćnik ministra Zvonko Šakić
17.02.2016. do 06.04.2017.
Ministar Zdravko Marić
22.01.2016. do 19.10.2016.
Ministar Boris Lalovac
14.05.2014. do 22.01.2016.