Početna
 

Damir Krstičević

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor 16.05.2024.
Potpredsjednik Vlada Republike Hrvatske
19.10.2016. do 14.05.2020.
Zastupnik Hrvatski sabor
14.10.2016. do 19.10.2016.
Zastupnik Hrvatski sabor
28.12.2015. do 14.10.2016.

Druge dužnosti

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Ministar Ministarstvo obrane
19.10.2016. do 14.05.2020.

Akti

Izvješće o imovinskom stanju