Početna
 

Hrvatski sabor

Tip pravne osobe: 
Institucija

Dužnosnici

Dužnost Ime i prezime Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Andro Krstulović Opara 15.09.2021.
Zastupnik Ivana Kekin 15.09.2021.
Zastupnik Majda Burić 25.06.2021.
Zastupnik Damir Bajs 15.06.2021.
Zastupnik Marin Piletić 18.06.2021.
Zastupnik Dario Zurovec 09.06.2021.
Zastupnik Nadica Dreven Budinski 18.06.2021.
Zastupnik Emil Daus 18.06.2021.
Zastupnik Urša Raukar-Gamulin 18.06.2021.
Zastupnik Rajko Ostojić 18.05.2021.
Zastupnik Tomislav Okroša 05.02.2021.
Zastupnik Nikola Mažar 21.01.2021.
Zastupnik Davor Nađi
04.12.2020. do 09.06.2021.
Zastupnik Domagoj Prica
11.11.2020. do 18.05.2021.
Potpredsjednik Sabina Glasovac 16.10.2020.
Zastupnik Mato Čičak 18.09.2020.
Zastupnik Nataša Tramišak
22.07.2020. do 23.07.2020.
Zastupnik Anja Šimpraga 23.07.2020.
Zastupnik Maja Grba-Bujević 30.07.2020.
Zastupnik Željko Pavić 22.07.2020.
Zastupnik Goran Ivanović 23.07.2020.
Zastupnik Mato Franković 22.07.2020.
Zastupnik Gari Cappelli 22.07.2020.
Zastupnik Dario Zurovec
22.07.2020. do 30.11.2020.
Zastupnik Ružica Vukovac 22.07.2020.
Zastupnik Nikša Vukas 22.07.2020.
Zastupnik Milan Vrkljan 22.07.2020.
Zastupnik Vesna Vučemilović 22.07.2020.
Zastupnik Karolina Vidović Krišto 22.07.2020.
Zastupnik Radoje Vidović 22.07.2020.
Zastupnik Davorko Vidović 22.07.2020.
Zastupnik Sanja Udović 22.07.2020.
Zastupnik Zvonimir Troskot 22.07.2020.
Zastupnik Tomislav Tomašević
22.07.2020. do 04.06.2021.
Zastupnik Predrag Štromar 22.07.2020.
Zastupnik Hrvoje Šimić 22.07.2020.
Zastupnik Rade Šimičević 22.07.2020.
Zastupnik Marija Selak Raspudić 22.07.2020.
Zastupnik Josip Salapić
22.07.2020. do 30.07.2020.
Zastupnik Željko Sačić 22.07.2020.
Zastupnik Nino Raspudić 22.07.2020.
Zastupnik Renata Sabljar-Dračevac 22.07.2020.
Zastupnik Sanja Radolović 22.07.2020.
Zastupnik Ivan Radić 22.07.2020.
Zastupnik Darko Puljašić
22.07.2020. do 21.01.2021.
Zastupnik Marijana Puljak 22.07.2020.
Zastupnik Ante Prkačin 22.07.2020.
Zastupnik Marijana Petir 22.07.2020.
Zastupnik Ivana Posavec Krivec 22.07.2020.
Zastupnik Katarina Peović 22.07.2020.
Zastupnik Ivan Penava 22.07.2020.
Zastupnik Marijan Pavliček 22.07.2020.
Zastupnik Marko Pavić 22.07.2020.
Zastupnik Marina Opačak Bilić 22.07.2020.
Zastupnik Romana Nikolić 22.07.2020.
Zastupnik Katarina Nemet 22.07.2020.
Zastupnik Vesna Nađ 22.07.2020.
Zamjenik Tajnika Ivan Bukarica 22.07.2020.
Zastupnik Nada Murganić 22.07.2020.
Zastupnik Ivan Celjak
22.07.2020. do 08.06.2021.
Zastupnik Darko Sobota 22.07.2020.
Zastupnik Marin Miletić 22.07.2020.
Zastupnik Boris Milošević
22.07.2020. do 23.07.2020.
Zastupnik Marko Milanović Litre 22.07.2020.
Zastupnik Danica Baričević
22.07.2020. do 15.09.2021.
Zastupnik Ante Bačić 22.07.2020.
Zastupnik Nikolina Baradić 22.07.2020.
Zastupnik Anita Pocrnić-Radošević 22.07.2020.
Zastupnik Josip Begonja 22.07.2020.
Zastupnik Stipo Mlinarić 22.07.2020.
Zastupnik Daniel Spajić 22.07.2020.
Zastupnik Boška Ban Vlahek 22.07.2020.
Zastupnik Stipan Šašlin 22.07.2020.
Zastupnik Marin Mandarić 22.07.2020.
Zastupnik Ivan Budalić 22.07.2020.
Zastupnik Vinko Zulim 22.07.2020.
Zastupnik Irena Šimunić 22.07.2020.
Zastupnik Martina Grman Kizivat
22.07.2020. do 15.06.2021.
Zastupnik Martina Vlašić Iljkić 22.07.2020.
Zastupnik Natalija Martinčević 22.07.2020.
Zastupnik Ankica Zmaić 22.07.2020.
Zastupnik Mario Kapulica 22.07.2020.
Zastupnik Ljubomir Kolarek 22.07.2020.
Zastupnik Josip Šarić 22.07.2020.
Zastupnik Ivan Ćelić 22.07.2020.
Zastupnik Branka Juričev-Martinčev 22.07.2020.
Zastupnik Domagoj Ivan Milošević
22.07.2020. do 25.06.2021.
Zastupnik Marija Jelkovac 22.07.2020.
Zastupnik Jure Brkan 22.07.2020.
Zastupnik Josip Borić 22.07.2020.
Zastupnik Ljubica Maksimčuk 22.07.2020.
Zastupnik Anamarija Blažević 22.07.2020.
Zastupnik Krešimir Ačkar 22.07.2020.
Zastupnik Ljubica Lukačić 22.07.2020.
Zastupnik Vilim Matula 22.07.2020.
Zastupnik Andreja Marić 22.07.2020.
Zastupnik Marin Lerotić 22.07.2020.
Zastupnik Matko Kuzmanić 22.07.2020.
Zastupnik Ante Kujundžić 22.07.2020.
Zastupnik Darko Klasić 22.07.2020.
Zastupnik Krunoslav Katičić 22.07.2020.
Zastupnik Siniša Jenkač 22.07.2020.
Zastupnik Mišel Jakšić 22.07.2020.
Zastupnik Dario Hrebak 22.07.2020.
Zastupnik Damir Habijan 22.07.2020.
Zastupnik Katica Glamuzina 22.07.2020.
Zastupnik Erik Fabijanić 22.07.2020.
Zastupnik Davor Dretar 22.07.2020.
Zastupnik Zdravka Bušić 22.07.2020.
Zastupnik Dražen Bošnjaković 22.07.2020.
Zastupnik Vesna Bedeković 22.07.2020.
Zastupnik Ante Deur 22.07.2020.
Zastupnik Zvane Brumnić 22.07.2020.
Zastupnik Rada Borić
22.07.2020. do 15.09.2021.
Zastupnik Sandra Benčić 22.07.2020.
Zastupnik Stephen Nikola Bartulica 22.07.2020.
Zastupnik Nevenko Barbarić 22.07.2020.
Zastupnik Damir Bakić 22.07.2020.
Zastupnik Marijana Balić 22.07.2020.
Zastupnik Ivan Anušić 22.07.2020.
Zastupnik Barbara Antolić Vupora 22.07.2020.
Potpredsjednik Miroslav Škoro 22.07.2020.
Potpredsjednik Rajko Ostojić
22.07.2020. do 14.10.2020.
Potpredsjednik Ante Sanader 22.07.2020.
Potpredsjednik Željko Reiner 22.07.2020.
Potpredsjednik Furio Radin 22.07.2020.
Zastupnik Božo Petrov 22.07.2020.
Zastupnik Vladimir Bilek 22.07.2020.
Zastupnik Miro Bulj 22.07.2020.
Zastupnik Dalija Orešković 22.07.2020.
Zastupnik Hrvoje Zekanović 22.07.2020.
Zastupnik Franko Vidović 22.07.2020.
Zastupnik Žarko Tušek 22.07.2020.
Zastupnik Miro Totgergeli 22.07.2020.
Zastupnik Anđelko Stričak
22.07.2020. do 04.06.2021.
Zastupnik Davor Ivo Stier 22.07.2020.
Zastupnik Milorad Pupovac 22.07.2020.
Zastupnik Grozdana Perić 22.07.2020.
Zastupnik Anka Mrak-Taritaš 22.07.2020.
Zastupnik Željko Lenart 22.07.2020.
Zastupnik Ermina Lekaj Prljaskaj 22.07.2020.
Zastupnik Boris Lalovac 22.07.2020.
Zastupnik Stjepan Kovač 22.07.2020.
Zastupnik Anton Kliman 22.07.2020.
Zastupnik Ivan Kirin 22.07.2020.
Zastupnik Tomislav Klarić 22.07.2020.
Zastupnik Veljko Kajtazi 22.07.2020.
Zastupnik Mladen Karlić 22.07.2020.
Zastupnik Dragana Jeckov 22.07.2020.
Zastupnik Robert Jankovics 22.07.2020.
Predsjednik Gordan Jandroković 22.07.2020.
Zastupnik Silvano Hrelja 22.07.2020.
Zastupnik Domagoj Hajduković 22.07.2020.
Zastupnik Zlatko Hasanbegović 22.07.2020.
Zastupnik Siniša Hajdaš Dončić 22.07.2020.
Zastupnik Nikola Grmoja 22.07.2020.
Zastupnik Vinko Grgić 22.07.2020.
Zastupnik Branko Grčić 22.07.2020.
Zastupnik Peđa Grbin 22.07.2020.
Zastupnik Bojan Glavašević 22.07.2020.
Zastupnik Sabina Glasovac 22.07.2020.
Zastupnik Josip Đakić 22.07.2020.
Zastupnik Goran Dodig 22.07.2020.
Zastupnik Tulio Demetlika
22.07.2020. do 10.06.2021.
Zastupnik Pero Ćosić 22.07.2020.
Zastupnik Davor Bernardić 22.07.2020.
Zastupnik Krešo Beljak 22.07.2020.
Zastupnik Arsen Bauk 22.07.2020.
Zastupnik Branko Bačić 22.07.2020.
Zastupnik Mirela Ahmetović 22.07.2020.
Potpredsjednik Ante Sanader
19.03.2020. do 22.07.2020.
Zastupnik Mirela Ahmetović
13.02.2020. do 22.07.2020.
Predstojnik Ureda Predsjednika Tomislav Šimičević 17.01.2020.
Zastupnik Dražen Srpak
10.12.2019. do 22.07.2020.
Zastupnik Vinko Grgić
02.07.2019. do 22.07.2020.
Zastupnik Marija Mačković
12.07.2019. do 22.07.2020.
Zastupnik Emil Daus
14.12.2018. do 22.07.2020.
Zastupnik Dragana Jeckov
30.06.2017. do 22.07.2020.
Zastupnik Davor Ivo Stier
29.06.2017. do 22.07.2020.
Potpredsjednik Siniša Hajdaš Dončić
30.06.2017. do 22.07.2020.
Potpredsjednik Božo Petrov
30.06.2017. do 22.07.2020.
Potpredsjednik Furio Radin
19.06.2017. do 22.07.2020.
Zastupnik Ante Bačić
19.06.2017. do 22.07.2020.
Zastupnik Stjepan Čuraj
09.06.2017. do 22.07.2020.
Predsjednik Gordan Jandroković
05.05.2017. do 22.07.2020.
Zastupnik Božo Petrov
05.05.2017. do 29.06.2017.
Zastupnik Alen Prelec
10.03.2017. do 22.07.2020.
Zastupnik Josip Salapić
04.11.2016. do 11.05.2017.
Zastupnik Zlatko Hasanbegović
27.10.2016. do 22.07.2020.
Zastupnik Anton Kliman
27.10.2016. do 22.07.2020.
Zastupnik Darko Horvat
27.10.2016. do 25.05.2018.
Zastupnik Davor Miličević
20.10.2016. do 21.02.2019.
Zastupnik Marijana Balić
20.10.2016. do 22.07.2020.
Zastupnik Mato Čičak
19.10.2016. do 24.07.2019.
Zastupnik Blaženko Boban
19.10.2016. do 19.06.2017.
Zastupnik Ivan Ćelić
19.10.2016. do 22.07.2020.
Zastupnik Majda Burić
19.10.2016. do 29.06.2017.
Zastupnik Ljubica Lukačić
19.10.2016. do 22.07.2020.
Zastupnik Anđelko Stričak
14.10.2016. do 22.07.2020.
Tajnik Davor Orlović 14.10.2016.
Zastupnik Hrvoje Zekanović
14.10.2016. do 22.07.2020.
Zastupnik Monika Udovičić
14.10.2016. do 27.10.2016.
Zastupnik Marko Vešligaj
14.10.2016. do 22.07.2020.
Zastupnik Franko Vidović
14.10.2016. do 22.07.2020.
Zastupnik Žarko Tušek
14.10.2016. do 22.07.2020.
Zastupnik Miro Totgergeli
14.10.2016. do 22.07.2020.
Zastupnik Ivan Šipić
14.10.2016. do 22.07.2020.
Zastupnik Davor Ivo Stier
14.10.2016. do 19.10.2016.
Zastupnik Ante Sanader
14.10.2016. do 18.03.2020.
Potpredsjednik Željko Reiner
14.10.2016. do 22.07.2020.
Zastupnik Furio Radin
14.10.2016. do 19.06.2017.
Zastupnik Andrej Plenković
14.10.2016. do 19.10.2016.
Zastupnik Ana-Marija Petin
14.10.2016. do 22.07.2020.
Zastupnik Grozdana Perić
14.10.2016. do 22.07.2020.
Zastupnik Milorad Pupovac
14.10.2016. do 22.07.2020.
Predsjednik Božo Petrov
14.10.2016. do 05.05.2017.
Zastupnik Irena Petrijevčanin Vuksanović
14.10.2016. do 22.07.2020.
Zastupnik Ivan Penava
14.10.2016. do 20.10.2016.
Zastupnik Anka Mrak-Taritaš
14.10.2016. do 22.07.2020.
Zastupnik Orsat Miljenić
14.10.2016. do 21.02.2020.
Zastupnik Domagoj Ivan Milošević
14.10.2016. do 22.07.2020.
Zastupnik Boris Milošević
14.10.2016. do 22.07.2020.
Zastupnik Darko Milinović
14.10.2016. do 25.05.2017.
Zastupnik Boris Miletić
14.10.2016. do 14.12.2018.
Zastupnik Zoran Milanović
14.10.2016. do 28.02.2017.
Zastupnik Andrija Mikulić
14.10.2016. do 01.04.2019.
Zastupnik Damir Mateljan
14.10.2016. do 22.07.2020.
Zastupnik Ljubica Maksimčuk
14.10.2016. do 22.07.2020.
Zastupnik Davor Lončar
14.10.2016. do 22.07.2020.
Zastupnik Željko Lenart
14.10.2016. do 22.07.2020.
Zastupnik Ermina Lekaj Prljaskaj
14.10.2016. do 22.07.2020.
Zastupnik Boris Lalovac
14.10.2016. do 22.07.2020.
Zastupnik Sanda Kulić
14.10.2016. do 27.10.2016.
Zastupnik Andro Krstulović Opara
14.10.2016. do 14.06.2017.
Zastupnik Stjepan Kovač
14.10.2016. do 22.07.2020.
Zastupnik Tomislav Klarić
14.10.2016. do 22.07.2020.
Zastupnik Ivan Kirin
14.10.2016. do 22.07.2020.
Zastupnik Mladen Karlić
14.10.2016. do 22.07.2020.
Zastupnik Veljko Kajtazi
14.10.2016. do 22.07.2020.
Zastupnik Branka Juričev-Martinčev
14.10.2016. do 22.07.2020.
Zastupnik Marija Jelkovac
14.10.2016. do 22.07.2020.
Zastupnik Željka Josić
14.10.2016. do 22.07.2020.
Zastupnik Robert Jankovics
14.10.2016. do 22.07.2020.
Potpredsjednik Gordan Jandroković
14.10.2016. do 05.05.2017.
Zastupnik Branko Hrg
14.10.2016. do 22.07.2020.
Zastupnik Silvano Hrelja
14.10.2016. do 22.07.2020.
Zastupnik Mile Horvat
14.10.2016. do 30.06.2017.
Zastupnik Domagoj Hajduković
14.10.2016. do 22.07.2020.
Zastupnik Siniša Hajdaš Dončić
14.10.2016. do 30.06.2017.
Zastupnik Marko Šimić
14.10.2016. do 22.07.2020.
Zastupnik Nikola Grmoja
14.10.2016. do 22.07.2020.
Zastupnik Bojan Glavašević
14.10.2016. do 22.07.2020.
Zastupnik Branko Grčić
14.10.2016. do 22.07.2020.
Zastupnik Peđa Grbin
14.10.2016. do 22.07.2020.
Zastupnik Sabina Glasovac
14.10.2016. do 22.07.2020.
Zastupnik Mato Franković
14.10.2016. do 09.06.2017.
Zastupnik Josip Đakić
14.10.2016. do 22.07.2020.
Zastupnik Darinko Dumbović
14.10.2016. do 22.07.2020.
Zastupnik Goran Dodig
14.10.2016. do 22.07.2020.
Zastupnik Tulio Demetlika
14.10.2016. do 22.07.2020.
Zastupnik Tulio Demetlika
28.12.2015. do 14.10.2016.
Zastupnik Tomislav Ćorić
14.10.2016. do 19.10.2016.
Zastupnik Pero Ćosić
14.10.2016. do 22.07.2020.
Zastupnik Dražen Bošnjaković
14.10.2016. do 09.06.2017.
Zastupnik Miro Bulj
14.10.2016. do 22.07.2020.
Zastupnik Josip Borić
14.10.2016. do 22.07.2020.
Zastupnik Vladimir Bilek
14.10.2016. do 22.07.2020.
Zastupnik Davor Bernardić
14.10.2016. do 22.07.2020.
Zastupnik Krešo Beljak
14.10.2016. do 22.07.2020.
Zastupnik Vesna Bedeković
14.10.2016. do 19.07.2019.
Zastupnik Arsen Bauk
14.10.2016. do 22.07.2020.
Zastupnik Milorad Batinić
14.10.2016. do 22.07.2020.
Zastupnik Branko Bačić
14.10.2016. do 22.07.2020.
Zastupnik Ivan Anušić
14.10.2016. do 09.06.2017.
Zastupnik Ljubica Ambrušec
14.10.2016. do 10.05.2017.
Zastupnik Blaženko Boban
28.12.2015. do 14.10.2016.
Zastupnik Sabina Glasovac
28.12.2015. do 14.10.2016.
Zastupnik Tomislav Ćorić
03.06.2016. do 14.10.2016.
Zastupnik Franko Vidović
03.06.2016. do 14.10.2016.
Zastupnik Leon Žulj
05.02.2016. do 14.10.2016.
Zastupnik Anka Mrak-Taritaš
30.01.2016. do 14.10.2016.
Zastupnik Kristina Ikić Baniček
28.12.2015. do 30.01.2016.
Zastupnik Kristijan Rajšel
28.12.2015. do 30.01.2016.
Zastupnik Nikša Peronja
28.12.2015. do 30.01.2016.
Zastupnik Boris Miletić
11.01.2016. do 14.10.2016.
Zastupnik Sandra Jakelić
28.12.2015. do 14.10.2016.
Zastupnik Goran Dodig
28.12.2015. do 14.10.2016.
Zastupnik Lucian Vukelić
22.01.2016. do 14.10.2016.
Zastupnik Ante Župan
22.01.2016. do 25.06.2016.
Zastupnik Nada Murganić
22.01.2016. do 14.10.2016.
Zastupnik Josip Borić
22.01.2016. do 14.10.2016.
Zastupnik Miro Totgergeli
22.01.2016. do 14.10.2016.
Zastupnik Ružica Vukovac
22.01.2016. do 14.10.2016.
Zastupnik Branko Grčić
30.01.2016. do 14.10.2016.
Zastupnik Boris Lalovac
30.01.2016. do 14.10.2016.
Zastupnik Arsen Bauk
30.01.2016. do 14.10.2016.
Zastupnik Zoran Milanović
30.01.2016. do 14.10.2016.
Zastupnik Siniša Hajdaš Dončić
30.01.2016. do 14.10.2016.
Zastupnik Orsat Miljenić
30.01.2016. do 14.10.2016.
Zastupnik Darko Horvat
28.12.2015. do 22.01.2016.
Zastupnik Božo Petrov
28.12.2015. do 22.01.2016.
Zastupnik Stipe Petrina
28.12.2015. do 14.10.2016.
Zastupnik Irena Petrijevčanin Vuksanović
28.12.2015. do 14.10.2016.
Zastupnik Ljubica Ambrušec
28.12.2015. do 14.10.2016.
Zastupnik Juro Martinović
28.12.2015. do 14.10.2016.
Zastupnik Dražen Bošnjaković
28.12.2015. do 14.10.2016.
Zastupnik Radimir Čačić
28.12.2015. do 14.10.2016.
Zastupnik Ivan Šipić
28.12.2015. do 14.10.2016.
Zastupnik Sandra Krpan
28.12.2015. do 14.10.2016.
Zastupnik Andrija Mikulić
28.12.2015. do 14.10.2016.
Zastupnik Ivan Kirin
28.12.2015. do 14.10.2016.
Zamjenik Tajnika Ivan Bukarica
22.01.2016. do 22.07.2020.
Potpredsjednik Ante Sanader
22.01.2016. do 14.10.2016.
Zastupnik Ivan Radić
28.12.2015. do 14.10.2016.
Zastupnik Ljubica Maksimčuk
28.12.2015. do 14.10.2016.
Zastupnik Pero Ćosić
28.12.2015. do 14.10.2016.
Zastupnik Margareta Mađerić
28.12.2015. do 14.10.2016.
Zastupnik Anđelko Stričak
28.12.2015. do 14.10.2016.
Zastupnik Ermina Lekaj Prljaskaj
28.12.2015. do 14.10.2016.
Zastupnik Oleg Butković
28.12.2015. do 22.01.2016.
Zastupnik Igor Fazekaš
28.12.2015. do 22.01.2016.
Zastupnik Žarko Tušek
28.12.2015. do 14.10.2016.
Zastupnik Anton Kliman
28.12.2015. do 22.01.2016.
Zastupnik Ivan Anušić
28.12.2015. do 14.10.2016.
Zastupnik Josip Bilaver
28.12.2015. do 14.10.2016.
Zastupnik Damir Mateljan
28.12.2015. do 14.10.2016.
Zastupnik Franko Vidović
28.12.2015. do 30.01.2016.
Zastupnik Ante Sanader
28.12.2015. do 14.10.2016.
Zastupnik Josip Salapić
28.12.2015. do 14.10.2016.
Predsjednik Željko Reiner
28.12.2015. do 14.10.2016.
Zastupnik Furio Radin
28.12.2015. do 14.10.2016.
Zastupnik Milorad Pupovac
28.12.2015. do 14.10.2016.
Zastupnik Alen Prelec
28.12.2015. do 30.01.2016.
Zastupnik Rajko Ostojić
28.12.2015. do 14.10.2016.
Zastupnik Melita Mulić
28.12.2015. do 30.01.2016.
Zastupnik Davorin Mlakar
28.12.2015. do 03.06.2016.
Zastupnik Domagoj Ivan Milošević
28.12.2015. do 14.10.2016.
Zastupnik Darko Milinović
28.12.2015. do 14.10.2016.
Zastupnik Davor Miličević
28.12.2015. do 05.02.2016.
Zastupnik Josip Leko
28.12.2015. do 03.06.2016.
Zastupnik Veljko Kajtazi
28.12.2015. do 14.10.2016.
Zastupnik Gordan Jandroković
28.12.2015. do 14.10.2016.
Zastupnik Branko Hrg
28.12.2015. do 14.10.2016.
Zastupnik Mile Horvat
28.12.2015. do 14.10.2016.
Zastupnik Silvano Hrelja
28.12.2015. do 14.10.2016.
Zastupnik Domagoj Hajduković
28.12.2015. do 14.10.2016.
Zastupnik Peđa Grbin
28.12.2015. do 14.10.2016.
Zastupnik Josip Đakić
28.12.2015. do 14.10.2016.
Zastupnik Davor Bernardić
28.12.2015. do 14.10.2016.
Zastupnik Milorad Batinić
28.12.2015. do 14.10.2016.
Zastupnik Branko Bačić
28.12.2015. do 14.10.2016.
Zastupnik Ingrid Antičević Marinović
28.12.2015. do 03.06.2016.
Zastupnik Melita Samoborec
28.12.2015. do 30.01.2016.
Zastupnik Vladimir Bilek
28.12.2015. do 14.10.2016.
Zastupnik Dario Hrebak
28.12.2015. do 14.10.2016.
Zastupnik Miro Bulj
28.12.2015. do 14.10.2016.
Zastupnik Željko Plazonić
15.07.2015. do 28.12.2015.
Zastupnik Josip Krnić
20.03.2015. do 28.12.2015.
Tajnik Slaven Hojski
22.12.2011. do 06.03.2015.
Zastupnik Franko Vidović
22.12.2011. do 28.12.2015.
Zastupnik Marijan Škvarić
08.03.2012. do 28.12.2015.
Zastupnik Ante Sanader
22.12.2011. do 28.12.2015.
Zastupnik Josip Salapić
22.12.2011. do 28.12.2015.
Zastupnik Furio Radin
22.12.2011. do 28.12.2015.
Zastupnik Milorad Pupovac
22.12.2011. do 28.12.2015.
Zastupnik Alen Prelec
12.07.2013. do 28.12.2015.
Zastupnik Ivana Posavec Krivec
23.12.2011. do 28.12.2015.
Zastupnik Rajko Ostojić
22.12.2011. do 28.12.2015.
Zastupnik Nada Murganić
31.01.2014. do 28.12.2015.
Zastupnik Melita Mulić
18.01.2012. do 28.12.2015.
Zastupnik Mario Moharić
22.12.2011. do 28.12.2015.
Zastupnik Davorin Mlakar
22.12.2011. do 28.12.2015.
Zastupnik Domagoj Ivan Milošević
22.12.2011. do 28.12.2015.
Zastupnik Darko Milinović
22.12.2011. do 28.12.2015.
Zastupnik Stjepan Milinković
22.12.2011. do 28.12.2015.
Zastupnik Davor Miličević
12.04.2013. do 28.12.2015.
Zastupnik Zvonko Milas
22.12.2011. do 28.12.2015.
Zastupnik Damir Mateljan
22.12.2011. do 28.12.2015.
Zastupnik Frano Matušić
22.12.2011. do 28.12.2015.
Zastupnik Natalija Martinčević
22.12.2011. do 28.12.2015.
Zastupnik Tomislav Klarić
01.07.2013. do 28.12.2015.
Zastupnik Damir Kajin
22.12.2011. do 28.12.2015.
Zastupnik Veljko Kajtazi
22.12.2011. do 28.12.2015.
Zastupnik Branka Juričev-Martinčev
22.12.2011. do 28.12.2015.
Zastupnik Gordan Jandroković
22.12.2011. do 28.12.2015.
Zastupnik Tonka Ivčević
22.12.2011. do 28.12.2015.
Zastupnik Branko Hrg
12.10.2012. do 28.12.2015.
Zastupnik Mile Horvat
01.10.2012. do 28.12.2015.
Zastupnik Silvano Hrelja
22.12.2011. do 28.12.2015.
Zastupnik Domagoj Hajduković
22.12.2011. do 28.12.2015.
Zastupnik Peđa Grbin
22.12.2011. do 28.12.2015.
Zastupnik Vesna Fabijančić Križanić
22.12.2011. do 06.03.2015.
Zastupnik Josip Đakić
22.12.2011. do 28.12.2015.
Zastupnik Ada Damjanac
22.12.2011. do 28.12.2015.
Zastupnik Dinko Burić
22.12.2011. do 28.12.2015.
Zastupnik Josip Borić
22.12.2011. do 28.12.2015.
Zastupnik Davor Božinović
22.12.2011. do 28.12.2015.
Zastupnik Dubravko Bilić
21.06.2013. do 28.12.2015.
Zastupnik Vladimir Bilek
22.12.2011. do 28.12.2015.
Zastupnik Davor Bernardić
22.12.2011. do 28.12.2015.
Zastupnik Branko Bačić
22.12.2011. do 28.12.2015.
Zastupnik Ingrid Antičević Marinović
22.12.2011. do 28.12.2015.
Potpredsjednik Milorad Batinić
22.12.2011. do 28.12.2015.
Potpredsjednik Željko Reiner
22.12.2011. do 28.12.2015.
Predsjednik Josip Leko
22.12.2011. do 28.12.2015.

Pravne osobe u odnosu na koja postoji zabrana ili ograničenje poslovanja

Naziv pravne osobe Oblik ustrojstva OIB Adresa Grad
DUMBOVIĆ d.o.o. Trgovačko društvo 18189433720 Mošćenica Petrinja
FORTIS AURORA d.o.o. Trgovačko društvo 87645796770 Jelsa 861 Jelsa
ATEROSKLEROZA d.o.o. Trgovačko društvo 09793728489 Krčelićeva 21 Zagreb
MARINOVIĆ i partneri odvjetničko društvo Druga osoba za koje je upis propisan zakonom 08788113443 Plemića Borelli 1 Zadar
BLATO 1902. d.d. Trgovačko društvo 19388962847 Trg dr. Franje Tuđmana 2 Blato
SPECIJALISTIČKA INTERNISTIČKA ORDINACIJA DR. DINKO BURIĆ Samostalna profesionalna djelatnost 28334366506 Vijenac S.H. Gutmanna 28 Belišće
BEMING d.o.o. Trgovačko društvo 85887271562 J.Haulika 2a Bjelovar
PASTOR - GRUPA d.d. IGNIS PLACITUM d.o.o. Trgovačko društvo 92421183667 Selska cesta 90a Zagreb
iLife d.o.o. Trgovačko društvo 56789115999 Selska 90a Zagreb
INTERMODALNA LOGISTIKA d.o.o. Trgovačko društvo 63458043466 Selska cesta 90a Zagreb
LOGISTIČKO SREDIŠTE d.o.o. Trgovačko društvo 51878778393 Selska cesta 90a Zagreb
SIGMA STAN d.o.o. Trgovačko društvo 95300189726 Selska cesta 90a Zagreb
I - MED d.o.o. Trgovačko društvo 68891266197 Selska cesta 90a Zagreb
AUTO PROFI d.o.o. Trgovačko društvo 30436170308 Ivanićgradska 53 Zagreb
ODVJETNIČKI URED ZORANA RUBEŠA Samostalna profesionalna djelatnost 24992747539 Palmotićeva 64a Zagreb
VIVI - ING d.o.o. Trgovačko društvo 30780920014 Vlaška 81 Zagreb
OPG OPG 95756184694
OPG DAUS EMIL OPG 09803068969 Moloni 7a Cerovlje
Ordinacija opće medicine dr. Stjepan Milinković Samostalna profesionalna djelatnost 860338853915 Dravska 54 Gola
COM d.o.o. Trgovačko društvo 98131462650 Fortunata Pintarića 13 Čakovec