Početna
 

Registar rukovodećih državnih službenika koje imenuje Vlada Republike Hrvatske

Sadržaj registra u formatu prilagođenom za ponovnu uporabu možete preuzeti ovdje.

Prikazano 1 - 50 od 108
Ime i prezime Dužnost Naziv pravne osobe Datum početka obnašanja dužnosti Datum kraja obnašanja dužnosti Dužnost aktivna
Ivica Akmadža Glavni tajnik Ministarstvo hrvatskih branitelja 04.01.2024. 04.01.2024. Da
Irena Alajbeg Ravnatelj uprave Ministarstvo vanjskih i europskih poslova 25.01.2024. 25.01.2024. Da
Dražen Antolović Ravnatelj uprave Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture 10.11.2022. 10.11.2022. Da
Krešo Antonović ravnatelj uprave Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture 11.02.2021. 11.02.2021. Da
Petra Anđelović Glavni tajnik Ministarstvo turizma i sporta 08.07.2021. 08.07.2021. Da
Stella Arneri ravnatelj uprave Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije 04.03.2021. 04.03.2021. Da
Anja Bagarić Ravnatelj uprave Ministarstvo gospodarstva i održivog razvoja 08.04.2022. 08.04.2022. Da
Zdravko Barać ravnatelj uprave Ministarstvo poljoprivrede 18.02.2021. 18.02.2021. Da
Bojan Batinić ravnatelj uprave Ministarstvo gospodarstva i održivog razvoja 11.02.2021. 11.02.2021. Da
Tanja Bedovec ravnatelj uprave Ministarstvo zdravstva 11.02.2021. 11.02.2021. Da
Robert Blažinović Ravnatelj uprave Ministarstvo gospodarstva i održivog razvoja 15.02.2024. 15.02.2024. Da
Sanja Bošnjak Državni tajnik Ministarstvo prostornog uređenja, graditeljstva i državne imovine 24.09.2020. 24.09.2020. Da
Damir Božić ravnatelj uprave Ministarstvo vanjskih i europskih poslova 11.02.2021. 11.02.2021. Da
Mladen Bručić-Matic Ravnatelj uprave Ministarstvo pravosuđa i uprave 14.02.2024. 14.02.2024. Da
Dunja Bujan Šujster ravnatelj uprave Ministarstvo obrane 14.04.2021. 14.04.2021. Da
Nandor Čapo ravnatelj uprave Ministarstvo znanosti i obrazovanja 06.05.2021. 06.05.2021. Da
Kristina Čelić ravnatelj uprave Ministarstvo gospodarstva i održivog razvoja 11.02.2021. 11.02.2021. Da
Melita Čičak ravnatelj uprave Ministarstvo rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike 11.02.2021. 11.02.2021. Da
Luka Čirko Ravnatelj uprave Ministarstvo rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike 01.12.2022. 01.12.2022. Da
Nevenka Cujzek Glavni tajnik Ministarstvo vanjskih i europskih poslova 13.10.2022. 13.10.2022. Da
Anuška Deranja Crnokić ravnatelj uprave Ministarstvo kulture i medija 11.02.2021. 11.02.2021. Da
Jasna Divić Ravnatelj uprave Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture 10.11.2022. 10.11.2022. Da
Kristina Dujaković Glavni tajnik Središnji državni ured za Hrvate izvan Republike Hrvatske 28.12.2023. 28.12.2023. Da
Aljoša Duplić ravnatelj zavoda Ministarstvo gospodarstva i održivog razvoja 11.02.2021. 11.02.2021. Da
Mladen Fruk Ravnatelj uprave Ministarstvo poljoprivrede 27.07.2023. 27.07.2023. Da
Mirela Fučkar ravnatelj uprave Ministarstvo pravosuđa i uprave 11.02.2021. 11.02.2021. Da
Danijela Gaube Ravnatelj uprave Ministarstvo pravosuđa i uprave 15.02.2024. 15.02.2024. Da
Ivica Grebenar ravnatelj uprave Ministarstvo obrane 01.05.2021. 01.05.2021. Da
Željka Gudelj-Velaga Ravnatelj uprave Ministarstvo poljoprivrede 27.07.2023. 27.07.2023. Da
Natalija Havidić ravnatelj uprave Ministarstvo turizma i sporta 11.02.2021. 11.02.2021. Da
Jasminka Hlupić ravnatelj uprave Ministarstvo zdravstva 11.02.2021. 11.02.2021. Da
Davor Huška ravnatelj uprave Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije 04.03.2021. 04.03.2021. Da
Dražen Ivanušec Glavni tajnik Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture 14.04.2021. 14.04.2021. Da
Anja Jelavić ravnatelj uprave Ministarstvo kulture i medija 11.02.2021. 11.02.2021. Da
Ivan Jušić ravnatelj uprave Ministarstvo obrane 14.04.2021. 14.04.2021. Da
Tatjana Karačić ravnatelj uprave Ministarstvo poljoprivrede 18.02.2021. 18.02.2021. Da
Momir Karin ravnatelj uprave Ministarstvo znanosti i obrazovanja 06.05.2021. 06.05.2021. Da
Linda Kasalo Malić zamjenik glavnog ravnatelja Državni zavod za statistiku 25.08.2022. 25.08.2022. Da
Tatjana Katkić Stanić ravnatelj uprave Ministarstvo rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike 11.02.2021. 11.02.2021. Da
Stribor Kikerec ravnatelj uprave Ministarstvo vanjskih i europskih poslova 11.02.2021. 11.02.2021. Da
Lučiana Klobas Dobrović ravnatelj uprave Ministarstvo obrane 14.04.2021. 14.04.2021. Da
Marija Knežević Kajari Glavni tajnik Središnji državni ured za demografiju i mlade 01.12.2022. 01.12.2022. Da
Goran Kolarić Glavni tajnik Ministarstvo znanosti i obrazovanja 07.01.2021. 07.01.2021. Da
Elizabeta Kos ravnatelj uprave Ministarstvo gospodarstva i održivog razvoja 11.02.2021. 11.02.2021. Da
Danica Kramarić ravnatelj uprave Ministarstvo zdravstva 11.02.2021. 11.02.2021. Da
Vedran Kranjčević Glavni tajnik Ministarstvo zdravstva 02.03.2023. 02.03.2023. Da
Igor Kreitmeyer ravnatelj uprave Ministarstvo gospodarstva i održivog razvoja 11.02.2021. 11.02.2021. Da
Irena Križ Šelendić Ravnatelj uprave Ministarstvo prostornog uređenja, graditeljstva i državne imovine 18.08.2022. 18.08.2022. Da
Sanda Kulić ravnatelj uprave Ministarstvo pravosuđa i uprave 11.02.2021. 11.02.2021. Da
Duška Kunštek ravnatelj uprave Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture 25.02.2021. 25.02.2021. Da

Stranice