Početna
 

Vlada Republike Hrvatske

Tip pravne osobe: 
Institucija

Dužnosnici

Dužnost Ime i prezime Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Glasnogovornik Marko Milić 30.07.2020.
Potpredsjednik Boris Milošević 24.07.2020.
Potpredsjednik Tomo Medved 23.07.2020.
Potpredsjednik Zdravko Marić 23.07.2020.
Potpredsjednik Davor Božinović 23.07.2020.
Predsjednik Andrej Plenković 23.07.2020.
Zamjenik glavnog tajnika Goran Jutriša 25.04.2020.
Glavni tajnik Ivona Ferenčić 25.04.2020.
Potpredsjednik Davor Božinović
19.07.2019. do 22.07.2020.
Potpredsjednik Zdravko Marić
19.07.2019. do 22.07.2020.
Glasnogovornik Marko Milić
02.08.2018. do 30.07.2020.
Potpredsjednik Predrag Štromar
09.06.2017. do 21.07.2020.
Zamjenik glavnog tajnika Ivona Ferenčić
01.12.2016. do 24.04.2020.
Predsjednik Andrej Plenković
19.10.2016. do 22.07.2020.
Potpredsjednik Davor Ivo Stier
19.10.2016. do 19.06.2017.
Potpredsjednik Božo Petrov
22.01.2016. do 13.10.2016.
Glasnogovornik Nikola Jelić
05.03.2014. do 22.01.2016.
Potpredsjednik Branko Grčić
23.12.2011. do 22.01.2016.
Potpredsjednik Ranko Ostojić
15.07.2013. do 22.01.2016.
Predsjednik Zoran Milanović
23.12.2011. do 22.01.2016.