Početna
 

Registar obveznika

Sadržaj registra u formatu prilagođenom za ponovnu uporabu možete preuzeti ovdje.

Prikazano 1 - 50 od 2580
Ime i prezime Dužnost Naziv pravne osobe Datum početka obnašanja dužnosti Datum kraja obnašanja dužnosti Dužnost aktivna
Goran Palčevski Zamjenik gradonačelnika Grad Rijeka 07.06.2021. 07.06.2021. Da
Valter (Poropat) Poropat Direktor IRENA - Istarska Regionalna Energetska Agencija za energetske djelatnosti d.o.o. 25.01.2021. 25.01.2021. Da
Oliver Abičić Direktor RAD d.o.o. za komunalne djelatnosti 25.12.2021. 25.12.2021. Da
Andrej Abramović Sudac Ustavni sud Republike Hrvatske 07.06.2016. 07.06.2016. Da
Boris Abramović Direktor HRVATSKI OPERATOR TRŽIŠTA ENERGIJE d.o.o. za organiziranje tržišta električne energije i plina 19.09.2019. 19.09.2019. Da
Krešimir Ačkar Gradonačelnik Grad Velika Gorica 20.05.2021. 20.05.2021. Da
Jessica Acquavita Zamjenik župana Istarska županija 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Stjepan Adanić Predsjednik uprave JADRANSKI NAFTOVOD, dioničko društvo 21.10.2021. 21.10.2021. Da
Davor Adžić Općinski načelnik Općina Tordinci 20.05.2021. 20.05.2021. Da
Zlatko Aga Općinski načelnik Općina Rešetari 20.05.2021. 20.05.2021. Da
Ivica Ahac Direktor KOMUNALAC d.o.o., Grubišno Polje 25.12.2021. 25.12.2021. Da
Mirela Ahmetović Općinski načelnik Općina Omišalj 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Marina Akrap Član uprave HRVATSKI NOGOMETNI KLUB HAJDUK SPLIT športsko dioničko društvo za obavljanje športskih djelatnosti 25.12.2021. 25.12.2021. Da
Goran Aladić Gradonačelnik Grad Donji Miholjac 04.06.2021. 04.06.2021. Da
Ivan Ambroš Član uprave - Direktor Centar kompetencija d.o.o. za istraživanje i razvoj 25.12.2021. 25.12.2021. Da
Ljubica Ambrušec Općinski načelnik Općina Gradec 25.05.2021. 25.05.2021. Da
Tomislav Ančić Općinski načelnik Općina Orebić 20.05.2021. 20.05.2021. Da
Natalija Andačić Ravnatelj NACIONALNI PARK PAKLENICA 25.12.2021. 25.12.2021. Da
Damir Andreis Član uprave - Direktor KOMUNALAC društvo s ograničenom odgovornošću za komunalne djelatnosti, Vela Luka 25.12.2021. 25.12.2021. Da
Nebojša Andrić Općinski načelnik Općina Vojnić 20.05.2021. 20.05.2021. Da
Berislav Androš Općinski načelnik Općina Sopje 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Igor Andrović Župan Virovitičko-podravska županija 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Hrvoje Anić Član uprave HAN 2020 d.o.o. za turizam, ugostiteljstvo i trgovinu 25.12.2021. 25.12.2021. Da
Gordana Antić Ravnatelj NASTAVNI ZAVOD ZA HITNU MEDICINU ISTARSKE ŽUPANIJE 25.12.2021. 25.12.2021. Da
Roko Antić Zamjenik općinskog načelnika Općina Kistanje 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Velimir Antić Ravnatelj ŽUPANIJSKA LUČKA UPRAVA NOVI VINODOLSKI 25.12.2021. 25.12.2021. Da
Natalija Antić Bjelac Direktor POSLOVNE ZONE PETRINJA d.o.o. za izgradnju, organizaciju i upravljanje poslovnim zonama 25.12.2021. 25.12.2021. Da
Nikša Antica Ravnatelj OPĆA BOLNICA KARLOVAC 25.12.2021. 25.12.2021. Da
Ingrid Antičević Marinović Sudac Ustavni sud Republike Hrvatske 07.06.2016. 07.06.2016. Da
Mario Antolić Ravnatelj JAVNA USTANOVA NACIONALNI PARK RISNJAK 21.12.2021. 21.12.2021. Da
Barbara Antolić Vupora Zastupnik Hrvatski sabor 22.07.2020. 22.07.2020. Da
Danijela Antolković Član Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave (DKOM) 16.07.2019. 16.07.2019. Da
Ivanka Antolković Pomoćnik ravnatelja HRVATSKI ZAVOD ZA MIROVINSKO OSIGURANJE 05.03.2020. 05.03.2020. Da
Igor Antolović Član uprave MAVRIŠ društvo s ograničenom odgovornošću za obavljanje komunalnih djelatnosti 01.07.2022. 01.07.2022. Da
Nenad Antolović Član uprave - Direktor Smart RI d.o.o. za upravljanje i strateški razvoj 25.12.2021. 25.12.2021. Da
Nenad Antolović Član uprave - Direktor Smart RI d.o.o. za upravljanje i strateški razvoj 25.12.2021. 25.12.2021. Da
Vedran Antunica Općinski načelnik Općina Ston 20.05.2021. 20.05.2021. Da
Željka Antunović Direktor Komunalno društvo Kutjevo d.o.o. za obavljanje komunalnih djelatnosti 25.12.2021. 25.12.2021. Da
Ivan Anušić Župan Osječko-baranjska županija 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Damir Anzulović Član uprave - Direktor ODOVODNJA NOVIGRAD d.o.o. za djelatnost odvodnje 25.12.2021. 25.12.2021. Da
Đuro Anđelković Općinski načelnik Općina Davor 20.05.2021. 20.05.2021. Da
Marin Aragović Zamjenik općinskog načelnika Općina Pitomača 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Ivica Arar Predsjednik uprave PLINACRO, društvo s ograničenom odgovornošću za transport prirodnim plinom 31.01.2021. 31.01.2021. Da
Pavo Arbulić Član uprave ČISTOĆA I ZELENILO KONAVLE d.o.o. za obavljanje komunalnih djelatnosti 25.12.2021. 25.12.2021. Da
Nikola Arbutina Općinski načelnik Općina Dvor 20.05.2021. 20.05.2021. Da
Mato Arlović Sudac Ustavni sud Republike Hrvatske 13.10.2017. 13.10.2017. Da
Robert Armić Sponza Član uprave - Direktor ODVODNJA HVAR d.o.o. za javnu odvodnju i pročišćavanje voda 25.12.2021. 25.12.2021. Da
Tatjana Arnold Sabo Ravnatelj JAVNA USTANOVA ZA UPRAVLJANJE ZAŠTIĆENIM DIJELOVIMA PRIRODE I EKOLOŠKOM MREŽOM VIROVITIČKO-PODRAVSKE ŽUPANIJE 25.12.2021. 25.12.2021. Da
Marinko Artuković Ravnatelj Specijalna bolnica za plućne bolesti 25.12.2021. 25.12.2021. Da
Šimun Aščić Direktor VODOVOD GRUBIŠNO POLJE društvo s ograničenom odgovornošću za vodne usluge 05.05.2022. 05.05.2022. Da

Stranice