Početna
 

Registar dužnosnika

Sadržaj registra u formatu prilagođenom za ponovnu uporabu možete preuzeti ovdje.

Prikazano 51 - 100 od 1246
Ime i prezime Dužnost Naziv pravne osobe Datum početka obnašanja dužnosti Datum kraja obnašanja dužnosti Dužnost aktivna
Mario Banožić Ministar Ministarstvo obrane 23.07.2020. 23.07.2020. Da
Nikolina Baradić Zastupnik Hrvatski sabor 22.07.2020. 22.07.2020. Da
Ante Baran Općinski načelnik Općina Lećevica 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Stjepan Baranašić Član uprave Hrvatske autoceste društvo s ograničenom odgovornošću, za upravljanje, građenje i održavanje autocesta 13.06.2018. 13.06.2018. Da
Frane Barbarić Predsjednik uprave HRVATSKA ELEKTROPRIVREDA - dioničko društvo 01.01.2018. 01.01.2018. Da
Nevenko Barbarić Zastupnik Hrvatski sabor 22.07.2020. 22.07.2020. Da
Dalibor Bardač Općinski načelnik Općina Čaglin 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Danica Baričević Zastupnik Hrvatski sabor 22.07.2020. 22.07.2020. Da
Darko Barišić Član uprave HŽ INFRASTRUKTURA d.o.o. za upravljanje, održavanje i izgradnju željezničke infrastrukture 02.10.2017. 02.10.2017. Da
Marko Barišić Zamjenik gradonačelnika Grad Valpovo 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Zlatko Bartolić Općinski načelnik Općina Mihovljan 20.05.2021. 20.05.2021. Da
Stephen Nikola Bartulica Zastupnik Hrvatski sabor 22.07.2020. 22.07.2020. Da
Marko Barun Općinski načelnik Općina Bogdanovci 20.05.2021. 20.05.2021. Da
Silvio Bašić Državni tajnik Ministarstvo zdravstva 24.09.2020. 24.09.2020. Da
Boro Bašljan Općinski načelnik Općina Hercegovac 20.05.2021. 20.05.2021. Da
Vili Bassanese Gradonačelnik Grad Umag 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Floriana Bassanese Radin Zamjenik gradonačelnika Grad Umag 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Milorad Batinić Gradonačelnik Grad Ivanec 04.06.2021. 04.06.2021. Da
Ružica Batori Zamjenik općinskog načelnika Općina Kneževi Vinogradi 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Arsen Bauk Zastupnik Hrvatski sabor 22.07.2020. 22.07.2020. Da
Tonči Bauk Općinski načelnik Općina Dugi Rat 03.06.2021. 03.06.2021. Da
Franko Baxa Općinski načelnik Općina Lupoglav 20.05.2021. 20.05.2021. Da
Leo Bazjak Općinski načelnik Općina Oprtalj 07.06.2021. 07.06.2021. Da
Vesna Bedeković Zastupnik Hrvatski sabor 22.07.2020. 22.07.2020. Da
Gašpar Begonja Općinski načelnik Općina Privlaka 24.05.2021. 24.05.2021. Da
Josip Begonja Gradonačelnik Grad Drniš 19.05.2021. 19.05.2021. Da
Vjekoslav Belajević Općinski načelnik Općina Nijemci 20.05.2021. 20.05.2021. Da
Ivana Belec Član Državno izborno povjerenstvo 25.09.2019. 25.09.2019. Da
Josip Beljak Općinski načelnik Općina Stubičke Toplice 04.06.2021. 04.06.2021. Da
Damir Belošević Općinski načelnik Općina Đurmanec 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Marko Belošević Zamjenik gradonačelnika Grad Vrbovec 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Brankica Benc Općinski načelnik Općina Rakovec 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Damira Benc Ravnatelj Zavod za vještačenje, profesionalnu rehabilitaciju i zapošljavanje osoba s invaliditetom 01.04.2021. 01.04.2021. Da
Gaetano Benčić Zamjenik općinskog načelnika Općina Tar Vabriga 20.05.2021. 20.05.2021. Da
Sandra Benčić Zastupnik Hrvatski sabor 22.07.2020. 22.07.2020. Da
Franjo Berečki Zamjenik općinskog načelnika Općina Končanica 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Blaž Beretin Zamjenik zapovjednika Hrvatskog vojnog učilišta Ministarstvo obrane - Glavni stožer Oružanih snaga RH 01.11.2020. 01.11.2020. Da
Davor Bernardić Zastupnik Hrvatski sabor 22.07.2020. 22.07.2020. Da
Filip Bernardić Općinski načelnik Općina Pušća 04.06.2021. 04.06.2021. Da
Vili Beroš Ministar Ministarstvo zdravstva 23.07.2020. 23.07.2020. Da
Marko Bićanić Općinski načelnik Općina Saborsko 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Mihovil Bićanić Općinski načelnik Općina Rakovica 20.05.2021. 20.05.2021. Da
Josip Bilandžija Gradonačelnik Grad Garešnica 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Josip Bilaver Državni tajnik Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture 24.09.2020. 24.09.2020. Da
Vladimir Bilek Zamjenik gradonačelnika Grad Daruvar 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Ante Bilić Gradonačelnik Grad Trogir 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Dubravko Bilić Gradonačelnik Grad Ludbreg 20.05.2021. 20.05.2021. Da
Saša Bilić Predsjednik uprave Agencija za podršku informacijskim sustavima i informacijskim tehnologijama društvo s ograničenom odgovornošću 15.11.2017. 15.11.2017. Da
Dalibor Bišćan Gradonačelnik Grad Hrvatska Kostajnica 25.05.2021. 25.05.2021. Da
Mladen Blaško Općinski načelnik Općina Klenovnik 20.05.2021. 20.05.2021. Da

Stranice