Početna
 

Jasenka Auguštan-Pentek

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Gradonačelnik Grad Zlatar 26.05.2017.
Zamjenik gradonačelnika Grad Zlatar
26.03.2015. do 25.05.2017.
Zamjenik gradonačelnika Grad Zlatar
07.06.2013. do 23.01.2015.