Početna
 

Državna komisija za kontrolu postupaka javne nabave (DKOM)

Tip pravne osobe: 
Institucija

Dužnosnici

Dužnost Ime i prezime Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Predsjednik Maja Kuhar 16.07.2019.
Član Zvonimir Jukić 16.07.2019.
Član Alice Brandt 16.07.2019.
Zamjenik predsjednika Nelica Vidić 16.07.2019.
Član Danijela Antolković 16.07.2019.
Zamjenik predsjednika Anđelko Rukelj 21.09.2018.
Član Daria Duždević 29.09.2017.
Član Karmela Dešković 01.07.2015.
Član Goran Bukvić
16.07.2014. do 15.07.2019.
Član Dragica Markanović
16.07.2014. do 15.07.2019.
Član Rožika Gužvanj 19.12.2014.
Član Alice Brandt
18.08.2014. do 15.07.2019.
Član Daria Duždević
13.07.2012. do 13.07.2017.
Zamjenik predsjednika Nelica Vidić
18.08.2014. do 15.07.2019.
Zamjenik predsjednika Anđelko Rukelj
01.10.2013. do 20.09.2018.
Predsjednik Goran Matešić
25.07.2014. do 15.07.2019.