Početna
 

Ustavni sud Republike Hrvatske

Tip pravne osobe: 
Institucija

Dužnosnici

Dužnost Ime i prezime Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Glavni tajnik Teodor Antić 01.10.2018.
Sudac Goran Selanec 13.10.2017.
Sudac Mato Arlović 13.10.2017.
Predsjednik Miroslav Šeparović 13.10.2017.
Zamjenik predsjednika Snježana Bagić 13.06.2016.
Predsjednik Miroslav Šeparović
13.06.2016. do 13.10.2017.
Sudac Davorin Mlakar 07.06.2016.
Sudac Josip Leko 07.06.2016.
Sudac Ingrid Antičević Marinović 07.06.2016.
Sudac Mario Jelušić 07.06.2016.
Sudac Snježana Bagić
07.06.2016. do 12.06.2016.
Sudac Lovorka Kušan 07.06.2016.
Sudac Branko Brkić 07.06.2016.
Sudac Rajko Mlinarić 07.06.2016.
Sudac Miroslav Šumanović 07.06.2016.
Sudac Andrej Abramović 07.06.2016.
Sudac Miroslav Šeparović
14.04.2009. do 12.06.2016.
Glavni tajnik Teodor Antić
01.10.2014. do 30.09.2018.
Sudac Antun Palarić
21.07.2009. do 12.10.2017.
Sudac Mario Jelušić
27.05.2008. do 06.06.2016.
Sudac Mato Arlović
21.07.2009. do 13.10.2017.
Zamjenik predsjednika Snježana Bagić
07.12.2007. do 06.06.2016.

Pravne osobe u odnosu na koja postoji zabrana ili ograničenje poslovanja

Naziv pravne osobe Oblik ustrojstva OIB Adresa Grad
MARINOVIĆ i partneri odvjetničko društvo Druga osoba za koje je upis propisan zakonom 08788113443 Plemića Borelli 1 Zadar