Početna
 

Ivan Anušić

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Potpredsjednik Vlada Republike Hrvatske 17.05.2024.
Potpredsjednik Vlada Republike Hrvatske 16.11.2023.
Župan Osječko-baranjska županija
21.05.2021. do 15.11.2023.
Župan Osječko-baranjska županija
12.06.2017. do 20.05.2021.
Općinski načelnik Općina Antunovac
23.05.2013. do 26.05.2017.

Druge dužnosti

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Ministar Ministarstvo obrane 17.05.2024.
Ministar Ministarstvo obrane 16.11.2023.
Zastupnik Hrvatski sabor 22.07.2020.
Zastupnik Hrvatski sabor
14.10.2016. do 09.06.2017.
Zastupnik Hrvatski sabor
28.12.2015. do 14.10.2016.

Akti

Izvješće o imovinskom stanju