Početna
 

Registar dužnosnika

Sadržaj registra u formatu prilagođenom za ponovnu uporabu možete preuzeti ovdje.

Prikazano 301 - 350 od 1236
Ime i prezime Dužnost Naziv pravne osobe Datum početka obnašanja dužnosti Datum kraja obnašanja dužnosti Dužnost aktivna
Stjepan Gašparović Općinski načelnik Općina Štitar 04.06.2021. 04.06.2021. Da
Vanja Gavran Član Vijeća Agencija za elektroničke medije 27.07.2017. 27.07.2017. Da
Vedran Gavran Općinski načelnik Općina Donji Andrijevci 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Ivan Gerometta Općinski načelnik Općina Vrsar 25.05.2021. 25.05.2021. Da
Antonija Gladović Ravnatelj Agencija za mobilnost i programe Europske unije 03.07.2018. 03.07.2018. Da
Katica Glamuzina Zastupnik Hrvatski sabor 22.07.2020. 22.07.2020. Da
Sabina Glasovac Zastupnik Hrvatski sabor 22.07.2020. 22.07.2020. Da
Bojan Glavašević Zastupnik Hrvatski sabor 22.07.2020. 22.07.2020. Da
Željko Glavić Gradonačelnik Grad Požega 27.05.2021. 27.05.2021. Da
Valter Glavičić Gradonačelnik Grad Labin 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Tonči Glavina Državni tajnik Ministarstvo turizma i sporta 24.09.2020. 24.09.2020. Da
Šime Gligora Općinski načelnik Općina Kolan 25.05.2021. 25.05.2021. Da
Alen Gospočić Državni tajnik Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture 24.09.2020. 24.09.2020. Da
Nikola Gospočić Gradonačelnik Grad Donja Stubica 20.05.2021. 20.05.2021. Da
Robert Grabar Općinski načelnik Općina Mikleuš 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Pero Grabundžija Zamjenik općinskog načelnika Općina Majur 25.05.2021. 25.05.2021. Da
Marina Gradišer Zamjenik gradonačelnika Grad Čakovec 04.06.2021. 04.06.2021. Da
Terezija Gras Državni tajnik Ministarstvo unutarnjih poslova 24.09.2020. 24.09.2020. Da
Nikola Grba Zamjenik općinskog načelnika Općina Saborsko 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Maja Grba-Bujević Zastupnik Hrvatski sabor 30.07.2020. 30.07.2020. Da
Mihael Grbavec Općinski načelnik Općina Vratišinec 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Daniel Grbić Općinski načelnik Općina Vinodolska općina 04.06.2021. 04.06.2021. Da
Duško Grbić Zamjenik gradonačelnika Grad Hrvatska Kostajnica 25.05.2021. 25.05.2021. Da
Ljiljana Grbić Zamjenik općinskog načelnika Općina Podgorač 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Peđa Grbin Zastupnik Hrvatski sabor 22.07.2020. 22.07.2020. Da
Branko Grčić Zastupnik Hrvatski sabor 22.07.2020. 22.07.2020. Da
Ivana Grdić Zamjenik gradonačelnika Grad Kutina 25.05.2021. 25.05.2021. Da
Robert Greblički Općinski načelnik Općina Veliko Trgovišće 20.05.2021. 20.05.2021. Da
Marin Gregorović Gradonačelnik Grad Cres 11.06.2021. 11.06.2021. Da
Zoran Gregurović Gradonačelnik Grad Krapina 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Željko Grgačić Općinski načelnik Općina Pitomača 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Mladen Grgeta Općinski načelnik Općina Funtana 24.05.2021. 24.05.2021. Da
Mato Grgić Općinski načelnik Općina Garčin 25.05.2021. 25.05.2021. Da
Vinko Grgić Gradonačelnik Grad Nova Gradiška 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Damir Grgurić Općinski načelnik Općina Skrad 20.05.2021. 20.05.2021. Da
Nikola Grgurić Gradonačelnik Grad Rab 20.05.2021. 20.05.2021. Da
Josip Grivec zamjenik župana koji obnaša dužnost župana Međimurska Županija 11.09.2021. 11.09.2021. Da
Gordan Grlić - Radman Ministar Ministarstvo vanjskih i europskih poslova 23.07.2020. 23.07.2020. Da
Nikola Grmoja Zastupnik Hrvatski sabor 22.07.2020. 22.07.2020. Da
Goran Grobotek Pomoćnik pročelnika Kabineta predsjednika Ured Predsjednika Republike Hrvatske 07.04.2020. 07.04.2020. Da
Bernard Gršić Državni tajnik središnjeg državnog ureda Središnji državni ured za razvoj digitalnog društva 24.09.2020. 24.09.2020. Da
Milan Grubač Općinski načelnik Općina Tompojevci 03.06.2021. 03.06.2021. Da
Marko Grubelić Općinski načelnik Općina Tribunj 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Suzana Grubešić Član Upravnog Vijeća Hrvatska izvještajna novinska agencija 02.06.2021. 02.06.2021. Da
Marina Gučanin Zamjenik općinskog načelnika Općina Udbina 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Ivana Gudelj Tičak Član uprave Agencija za podršku informacijskim sustavima i informacijskim tehnologijama društvo s ograničenom odgovornošću 11.06.2018. 11.06.2018. Da
Katarina Gugić Općinski načelnik Općina Vela Luka 20.05.2021. 20.05.2021. Da
Ivan Gulam Općinski načelnik Općina Pirovac 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Marin Gulan Općinski načelnik Općina Galovac 24.05.2021. 24.05.2021. Da
Anto Gutić Općinski načelnik Općina Gunja 24.05.2021. 24.05.2021. Da

Stranice