Početna
 

Grad Zlatar

Tip pravne osobe: 
Institucija

Dužnosnici

Dužnost Ime i prezime Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Gradonačelnik Jasenka Auguštan-Pentek 21.05.2021.
Zamjenik gradonačelnika Stanko Majdak
26.05.2017. do 20.05.2021.
Gradonačelnik Jasenka Auguštan-Pentek
26.05.2017. do 20.05.2021.
Gradonačelnik Stanko Majdak
26.03.2015. do 25.05.2017.
Zamjenik gradonačelnika Jasenka Auguštan-Pentek
26.03.2015. do 25.05.2017.
Zamjenik gradonačelnika Jasenka Auguštan-Pentek
07.06.2013. do 23.01.2015.
Gradonačelnik Stanko Majdak
07.06.2013. do 23.01.2015.