Početna
 

Tomislav Tolušić

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor 27.07.2019.
Potpredsjednik Vlada Republike Hrvatske
25.05.2018. do 19.07.2019.
Ministar Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije
22.01.2016. do 19.10.2016.
Župan Virovitičko-Podravska Županija
24.05.2013. do 31.01.2016.

Druge dužnosti

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Ministar Ministarstvo poljoprivrede
19.10.2016. do 19.07.2019.