Početna
 

Oleg Butković

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Ministar Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture 19.10.2016.
Ministar Ministarstvo pomorstva, prometa i infrastrukture
22.01.2016. do 19.10.2016.
Gradonačelnik Grad Novi Vinodolski
29.05.2013. do 29.01.2016.

Druge dužnosti

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor
28.12.2015. do 22.01.2016.

Izvješće o imovinskom stanju