Početna
 

Ministarstvo pomorstva, prometa i infrastrukture

Tip pravne osobe: 
Institucija

Dužnosnici

Dužnost Ime i prezime Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Pomoćnik ministra Marijo Klement
20.04.2016. do 22.12.2016.
Zamjenik ministra Miro Škrgatić
25.02.2016. do 17.11.2016.
Ministar Oleg Butković
22.01.2016. do 19.10.2016.
Glavni tajnik Dražen Ivanušec
23.08.2012. do 23.02.2017.
Ministar Siniša Hajdaš Dončić
19.04.2012. do 22.01.2016.