Početna
 

Registar dužnosnika

Sadržaj registra u formatu prilagođenom za ponovnu uporabu možete preuzeti ovdje.

Prikazano 451 - 500 od 1217
Ime i prezime Dužnost Naziv pravne osobe Datum početka obnašanja dužnosti Datum kraja obnašanja dužnosti Dužnost aktivna
Mauro Jurman Zamjenik gradonačelnika Grad Umag 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Sandro Jurman Općinski načelnik Općina Kanfanar 20.05.2021. 20.05.2021. Da
Zvonko Jutriša Općinski načelnik Općina Hum Na Sutli 04.06.2021. 04.06.2021. Da
Andrija Juzbašić Općinski načelnik Općina Bošnjaci 20.05.2021. 20.05.2021. Da
Damir Kajin Gradonačelnik Grad Buzet 08.06.2021. 08.06.2021. Da
Veljko Kajtazi Zastupnik Hrvatski sabor 22.07.2020. 22.07.2020. Da
Marina Kalić Općinski načelnik Općina Cetingrad 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Goran Kaniški Općinski načelnik Općina Gornji Kneginec 20.05.2021. 20.05.2021. Da
Mario Kapulica Zastupnik Hrvatski sabor 22.07.2020. 22.07.2020. Da
Mirta Kapural Predsjednik Vijeća Agencija za zaštitu tržišnog natjecanja 01.10.2021. 01.10.2021. Da
Ružica Karagić Općinski načelnik Općina Hrvatska Dubica 25.05.2021. 25.05.2021. Da
Klementina Karanović Općinski načelnik Općina Majur 25.05.2021. 25.05.2021. Da
Neven Karas Zamjenik gradonačelnika Grad Velika Gorica 20.05.2021. 20.05.2021. Da
Ivan Karin Općinski načelnik Općina Podbablje 04.06.2021. 04.06.2021. Da
Mladen Karlić Zastupnik Hrvatski sabor 22.07.2020. 22.07.2020. Da
Zvonimir Karlik Općinski načelnik Općina Dragalić 20.05.2021. 20.05.2021. Da
Vinko Kasana Gradonačelnik Grad Lipik 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Marino Kaštelan Općinski načelnik Općina Pučišća 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Krešimir Kašuba Gradonačelnik Grad Našice 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Josip Kasun Općinski načelnik Općina Bosiljevo 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Domagoj Katić Zamjenik gradonačelnika Grad Pleternica 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Ksenija Katić Zamjenik općinskog načelnika Općina Šodolovci 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Žarko Katić Državni tajnik Ministarstvo unutarnjih poslova 24.09.2020. 24.09.2020. Da
Krunoslav Katičić Zastupnik Hrvatski sabor 22.07.2020. 22.07.2020. Da
Mirjam Katulić Glavni tajnik Ured Predsjednika Republike Hrvatske 21.02.2020. 21.02.2020. Da
Ivana Kekin Zastupnik Hrvatski sabor 15.09.2021. 15.09.2021. Da
Deže Kelemen Zamjenik općinskog načelnika Općina Ernestinovo 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Siniša Kesić Zamjenik gradonačelnika Grad Novska 20.05.2021. 20.05.2021. Da
Dijana Kesonja Zamjenik pučkog pravobranitelja Pučki Pravobranitelj 15.07.2021. 15.07.2021. Da
Kristijan Kevešević Zamjenik pravobranitelja Pravobranitelj Za Ravnopravnost Spolova 07.04.2020. 07.04.2020. Da
Maja Kević Zamjenik pravobranitelja Pučki Pravobranitelj 24.04.2017. 24.04.2017. Da
Ivica Kinder Ravnatelj Vojna sigurnosno-obavještajna agencija 11.07.2019. 11.07.2019. Da
Alenka Kinderman Lončarević Član Upravnog Vijeća Hrvatska energetska regulatorna agencija 02.06.2021. 02.06.2021. Da
Vedran Kinkela Općinski načelnik Općina Matulji 07.06.2021. 07.06.2021. Da
Ivan Kirac Općinski načelnik Općina Medulin 04.06.2021. 04.06.2021. Da
Fernando Kirigin Gradonačelnik Grad Opatija 04.06.2021. 04.06.2021. Da
Ivan Kirin Zastupnik Hrvatski sabor 22.07.2020. 22.07.2020. Da
Ivica Kirin Gradonačelnik Grad Virovitica 20.05.2021. 20.05.2021. Da
Ivan Klanac Ravnatelj Direkcija za korištenje službenih zrakoplova 22.12.2021. 22.12.2021. Da
Ivica Klanac Općinski načelnik Općina Posedarje 24.05.2021. 24.05.2021. Da
Zdravko Klanac Direktor ZRAKOPLOVNO-TEHNIČKI CENTAR d.d. za održavanje, obnovu i popravak 30.04.2021. 30.04.2021. Da
Joso Klapan Općinski načelnik Općina Novigrad 24.05.2021. 24.05.2021. Da
Mario Klapša Općinski načelnik Općina Maruševec 04.06.2021. 04.06.2021. Da
Pavo Klarić Općinski načelnik Općina Gornji Bogićevci 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Tomislav Klarić Gradonačelnik Grad Bakar 20.05.2021. 20.05.2021. Da
Tomislav Klarica Zamjenik gradonačelnika Grad Benkovac 07.06.2021. 07.06.2021. Da
Darko Klasić Zastupnik Hrvatski sabor 22.07.2020. 22.07.2020. Da
Marijo Klement Zamjenik župana Virovitičko-Podravska Županija 21.05.2021. 21.05.2021. Da
Ivan Klešić Glavni državni revizor Državni ured za reviziju 11.12.2018. 11.12.2018. Da
Anton Kliman Zastupnik Hrvatski sabor 22.07.2020. 22.07.2020. Da

Stranice