Početna
 

Grad Samobor

Tip pravne osobe: 
Institucija

Dužnosnici

Dužnost Ime i prezime Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zamjenik gradonačelnika Petar Burić 07.06.2021.
Gradonačelnik Petra Škrobot 07.06.2021.
Zamjenik gradonačelnika Željko Stanec
29.05.2017. do 06.06.2021.
Zamjenik gradonačelnika Sanja Horvat Iveković
29.05.2017. do 06.06.2021.
Gradonačelnik Krešo Beljak
29.05.2017. do 06.06.2021.
Zamjenik gradonačelnika Željko Stanec
27.05.2013. do 26.05.2017.
Zamjenik gradonačelnika Sanja Horvat Iveković
27.05.2013. do 26.05.2017.
Gradonačelnik Krešo Beljak
27.05.2013. do 26.05.2017.