Početna
 

Dinko Burić

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Gradonačelnik Grad Belišće 28.05.2017.
Zastupnik Hrvatski sabor
22.12.2011. do 28.12.2015.

Druge dužnosti

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Gradonačelnik Grad Belišće
01.07.2013. do 27.05.2017.

Poslovni udjeli

Naziv pravne osobe Vlasnik Postotak Izvršen prijenos Povjerenik
SPECIJALISTIČKA INTERNISTIČKA ORDINACIJA DR. DINKO BURIĆ Osobno 100% Ne

Izvješće o imovinskom stanju