Početna
 

Majda Burić

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor 25.06.2021.
Državni tajnik Ministarstvo rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike
24.09.2020. do 24.06.2021.
Državni tajnik Ministarstvo rada i mirovinskog sustava
29.06.2017. do 24.09.2020.
Zastupnik Hrvatski sabor
19.10.2016. do 29.06.2017.

Izvješće o imovinskom stanju