Početna
 

Ministarstvo graditeljstva i prostornog uređenja

Tip pravne osobe: 
Institucija

Dužnosnici

Dužnost Ime i prezime Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Pomoćnik ministra Sanja Šaban
07.02.2019. do 23.07.2020.
Pomoćnik ministra Maja-Marija Nahod
13.07.2017. do 23.07.2020.
Državni tajnik Danijel Meštrić
06.07.2017. do 24.09.2020.
Državni tajnik Željko Uhlir
21.06.2017. do 24.09.2020.
Ministar Predrag Štromar
09.06.2017. do 21.07.2020.
Državni tajnik Katica Prpić
01.01.2017. do 21.06.2017.
Državni tajnik Dunja Magaš
26.11.2016. do 24.09.2020.
Pomoćnik ministra Zdravko Vukić
08.03.2016. do 18.05.2020.
Pomoćnik ministra Milan Rezo
01.03.2016. do 23.07.2020.
Pomoćnik ministra Igor Čižmek
17.02.2016. do 13.07.2017.
Pomoćnik ministra Danijel Žamboki
17.02.2016. do 23.07.2020.
Pomoćnik ministra Danijel Meštrić
12.01.2012. do 17.02.2016.
Zamjenik ministra Željko Uhlir
14.03.2013. do 17.02.2016.
Ministar Anka Mrak-Taritaš
16.11.2012. do 22.01.2016.

Pravne osobe u odnosu na koja postoji zabrana ili ograničenje poslovanja

Naziv pravne osobe Oblik ustrojstva OIB Adresa Grad
VIVI - ING d.o.o. Trgovačko društvo 30780920014 Vlaška 81 Zagreb