Početna
 

Anka Mrak-Taritaš

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor 14.10.2016.
Zastupnik Hrvatski sabor
30.01.2016. do 14.10.2016.
Ministar Ministarstvo graditeljstva i prostornog uređenja
16.11.2012. do 22.01.2016.

Poslovni udjeli

Naziv pravne osobe Vlasnik Postotak Izvršen prijenos Povjerenik
VIVI - ING d.o.o. Član obitelji 100% Nije potrebno