Početna
 

Višnja Tafra

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
ravnatelj uprave Ministarstvo pravosuđa i uprave 11.02.2021.
Glavni tajnik Ministarstvo uprave
09.03.2017. do 22.07.2020.
Zamjenik ministra Ministarstvo obrane
01.01.2012. do 14.01.2016.

Izvješće o imovinskom stanju