Početna
 

Ministarstvo kulture

Tip pravne osobe: 
Institucija

Dužnosnici

Dužnost Ime i prezime Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Glavni tajnik Marica Mikec 28.04.2021.
Glavni tajnik Hrvoje Žulj
27.04.2017. do 27.04.2021.
Državni tajnik Ivica Poljičak
05.12.2016. do 24.09.2020.
Pomoćnik ministra Marica Mikec
29.11.2016. do 23.07.2020.
Državni tajnik Krešimir Partl
29.11.2016. do 24.09.2020.
Ministar Nina Obuljen Koržinek
19.10.2016. do 22.07.2020.
Pomoćnik ministra Davor Trupković
04.03.2016. do 23.07.2020.
Ministar Zlatko Hasanbegović
22.01.2016. do 19.10.2016.
Glavni tajnik Daniela Petričević-Golojuh
14.06.2012. do 13.06.2016.
Pomoćnik ministra Sanja Šaban
01.02.2013. do 28.01.2016.