Početna
 

Nikolina Brnjac

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Ministar Ministarstvo turizma i sporta 23.07.2020.
Državni tajnik Ministarstvo vanjskih i europskih poslova
18.07.2019. do 22.07.2020.
Državni tajnik Ministarstvo mora, prometa i infrastrukture
15.03.2017. do 18.07.2019.

Izvješće o imovinskom stanju