Početna
 

Predrag Štromar

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor 22.07.2020.
Potpredsjednik Vlada Republike Hrvatske
09.06.2017. do 21.07.2020.
Župan Varaždinska Županija
07.06.2013. do 07.06.2017.

Druge dužnosti

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Ministar Ministarstvo graditeljstva i prostornog uređenja
09.06.2017. do 21.07.2020.

Izvješće o imovinskom stanju