Početna
 

Zoran Baćanović

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Općinski načelnik Općina Borovo 20.05.2021.
Općinski načelnik Općina Borovo
29.05.2017. do 19.05.2021.
Općinski načelnik Općina Borovo
24.05.2013. do 26.05.2017.