Početna
 

Branko Bačić

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Potpredsjednik Vlada Republike Hrvatske 17.05.2024.
Potpredsjednik Vlada Republike Hrvatske 17.01.2023.
Zastupnik Hrvatski sabor
22.07.2020. do 17.01.2023.
Zastupnik Hrvatski sabor
14.10.2016. do 22.07.2020.
Zastupnik Hrvatski sabor
28.12.2015. do 14.10.2016.
Zastupnik Hrvatski sabor
22.12.2011. do 28.12.2015.

Druge dužnosti

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Ministar Ministarstvo prostornog uređenja, graditeljstva i državne imovine 17.05.2024.
Ministar Ministarstvo prostornog uređenja, graditeljstva i državne imovine 17.01.2023.

Poslovni udjeli

Naziv pravne osobe Vlasnik Postotak Izvršen prijenos Povjerenik
BLATO 1902. d.d. Član obitelji 10% Nije potrebno

Akti

Izvješće o imovinskom stanju