Početna
 

Milan Kujundžić

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Zastupnik Hrvatski sabor 07.02.2020.
Ministar Ministarstvo zdravstva
19.10.2016. do 28.01.2020.
Zastupnik Hrvatski sabor
14.10.2016. do 19.10.2016.

Izvješće o imovinskom stanju