Početna
 

Tomislav Ćorić

Primarna dužnost

Dužnost Pravna osoba Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Ministar Ministarstvo gospodarstva i održivog razvoja 23.07.2020.
Ministar Ministarstvo zaštite okoliša i energetike
09.06.2017. do 22.07.2020.
Ministar Ministarstvo rada i mirovinskog sustava
19.10.2016. do 09.06.2017.
Zastupnik Hrvatski sabor
14.10.2016. do 19.10.2016.
Zastupnik Hrvatski sabor
03.06.2016. do 14.10.2016.

Izvješće o imovinskom stanju