Početna
 

Ministarstvo rada i mirovinskog sustava

Tip pravne osobe: 
Institucija

Dužnosnici

Dužnost Ime i prezime Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Državni tajnik Dragan Jelić
11.12.2019. do 24.09.2020.
Ministar Josip Aladrović
19.07.2019. do 22.07.2020.
Pomoćnik ministra Dražen Opalić
07.02.2019. do 23.07.2020.
Pomoćnik ministra Melita Čičak
26.10.2017. do 23.07.2020.
Državni tajnik Majda Burić
29.06.2017. do 24.09.2020.
Ministar Marko Pavić
09.06.2017. do 19.07.2019.
Pomoćnik ministra Marija Knežević Kajari
16.01.2017. do 23.07.2020.
Državni tajnik Marko Pavić
22.12.2016. do 09.06.2017.
Ministar Tomislav Ćorić
19.10.2016. do 09.06.2017.
Pomoćnik ministra Marinko Papuga
18.02.2016. do 26.10.2017.