Početna
 

Ministarstvo zaštite okoliša i energetike

Tip pravne osobe: 
Institucija

Dužnosnici

Dužnost Ime i prezime Datum početka i kraja obnašanja dužnosti
Glavni tajnik Ivana Šuman
08.02.2018. do 23.07.2020.
Pomoćnik ministra Igor Čižmek 13.07.2017.
Pomoćnik ministra Domagoj Validžić
06.07.2017. do 27.08.2020.
Pomoćnik ministra Anamarija Matak 07.07.2017.
Državni tajnik Ivo Milatić
29.06.2017. do 24.09.2020.
Državni tajnik Mile Horvat
29.06.2017. do 24.09.2020.
Ministar Tomislav Ćorić
09.06.2017. do 22.07.2020.
Državni tajnik Mario Šiljeg
14.12.2016. do 24.09.2020.
Pomoćnik ministra Elizabeta Kos 08.12.2016.
Pomoćnik ministra Igor Kreitmeyer 01.12.2016.
Ministar Slaven Dobrović
19.10.2016. do 27.04.2017.